فهرست
آلکمار ۴-۲ ویتسه؛ جهانبخش روی ابرها
آلکمار ۴-۲ ویتسه؛ جهانبخش روی ابرها

آلکمار ۴-۲ ویتسه؛ جهانبخش روی ابرها

آی‌اسپورت- علیرضا جهانبخش در جریان پیروزی ۴ بر ۲ آلکمار مقابل ویتسه در هفته سی و دوم لیگ هلند، همه کار کرد و در دقیقه ۶۳ تعویض شد. علیرضا ابتدا پاس گل اول تیمش را به زیبایی ارسال کرد. سپس گل دوم آلکمار را روی ریباند حرکت هم‌تیمی‌اش از داخل محوطه جریمه به ثمر رساند. مانند اغلب بازی‌های این فصل ضعف دفاع آلکمار باعث شد تا در همان نیمه اول نتیجه از دست برود و بازی ۲ بر ۲ مساوی شد اما جهانبخش تیمش را دوباره با پیروزی راهی رخت‌کن کرد؛ حرکت ترکیبی زیبای او و رد و بدل کردن دو پاس پیاپی که منجر به تک به تک شدنش با دروازه‌بان ویتسه شد، در موقعیت زدن گلی زیبا به صورت چیپ از بیرون محوطه جریمه قرار داد تا آلکمار ب۳-۲ برنده از نیمه خارج شود.

در نیمه دوم یک شوت تماشایی و کات‌دار که دروازه‌بان حریف را هم سردرگم کرد، علیرضا جهانبخش را به گل سوم خودش و چهارم تیمش رساند. در نهایت آلکمار با همین نتیجه ۴-۲ از سد ویتسه گذشت و صعود خود را به لیگ قهرمانان فصل بعد قطعی کرد. نمایش درخشان علیرضا جهانبخش در هفته‌های گذشته امیدها برای کوچ او به تیمی بزرگ‌تر را برای سال آینده بیشتر کرده است.

هت‌تریک جهانبخش
۰۰:۰۰

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-04-18 23:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
تمام بازی های این فصل جهانبخش و دیدم واقعا لذت میبرم از بازیش .خیلی حرفه ای و منطقی بازی می کنه .موندم چطور بازیکن کره ای تاتنهام بهترین شده تو اسیا و جهانبخش سوم شده تازه تاتنهام کلا تیم قدرتمنده هر پاسی بدی گل میزنن .
پوريا
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۰۸
فوق العاده اس اين عليرضا جهانبخش - بدون اغراق بهترين بازيكن اين فصل ليگ هلند .اون در حالي با ١٨ گل آقاي گل ليگ هلند كه به عنوان وينگر براي آلكمار بازي ميكنه نه مهاجم . قضيه وقتي جالبتر ميشه كه بدونين با ١٢ پاس گل ، عنوان دومين پاسور برتر ليگ هم در اختيار عليرضاست . Keep goin on buddy
بارش
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
بهترین بازیکن ایرانی با اختلاف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر