فهرست
پژمان علیه حسینی؛ زنگ خطر را شنید؟
پژمان علیه حسینی؛ زنگ خطر را شنید؟

پژمان علیه حسینی؛ زنگ خطر را شنید؟

آی اسپورت – سید حسین حسینی امروز توانست رکورد بسته نگه داشتن دروازه را در تاریخ فوتبال ایران بشکند. اما گلی که در دقیقه 85 خورد فرصت پیشرفت و بزرگ‌تر شدن رکورد را از او گرفت. نکته قابل توجه اما نقشی بود که پژمان منتظری در این اتفاق ایفا کرد. او یک دقیقه قبل از این صحنه قصد داشت یک پاس رو به عقب به حسینی بدهد. اما پاس او بسیار بد بود و به حسینی نرسید و راهی کرنر شد. این اتفاق در حالی رخ داد که پژمان هم می‌توانست کاری جز پاس دادن به حسینی بکند و هم می‌توانست پاس بهتری به او بدهد. اما اشتباه بزرگی مرتکب شد و کرنر مهمی به سایپا داد. همین کرنر در نهایت منجر به گل سایپا شد و اجازه نداد حسینی رکورد بهتری بزند.

نکته جالب اینکه پژمان در بازی رفت مقابل همین سایپا هم اشتباه عجیبی مرتکب شده بود. در آن بازی هم او قصد داشت یک پاس رو به عقب به سید مهدی رحمتی بدهد که آنجا هم پاسش به رحمتی نرسید. عباس زاده زودتر به توپ رسید و رحمتی مجبور شد برای حفظ دروازه‌اش روی مهاجم سایپا خطا کند. در نهایت همین صحنه یک پنالتی و یک گل به سایپا داد. منتظری در بازی امروز به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد اما نمایش خوبی نداشت و این می‌تواند زنگ خطر را برای مدافعی که مدعی حضور در جام جهانی است به صدا در بیاورد.

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2018-01-12 18:48:00
نظر دهید

۷ نظر
محسن
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
لجن
۵ ۲
علیرضا
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
واقعا نمیتونم باور کنم شما طرفدار استقلالید. پژمان بازیکن خوبیه و تازه از مصدومیت برگشته مثل روزهای اول روزبه که همین امثال شما میگفتین تو دفاع افتضاحه ولی الان دیدم چقد خوب شده تو دفاع. تازه پژمان هممون میشناسیمش که میتونه یه رهبر باشه برا دفاع پس لطفا به خاطر یه اشتباه کوچیک اینقد جوگیر نشین. در مورد علی قربانی باید گفت که واقعا بازیکنه بدی نیست. درسته موقعیت از دست میده ولی کلی تو حملات استقلال نقش مهمی داره. در ضمن بیچاره تو کل بازی یه موقیعت گیرش اومد. باید بهش زمان داد و بقیه ی بازیکنا بهش کمک کنن تا بتونه موفق بشه چون مطمئنم بازیکن خوب و باهوشیه و تو کارای تاکتیکی عالیه
محسن
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
خدمت علیرضا عرض کنم که پژمان منتظری قبل از مصدومیت هم پخی نبود.اینها نامشان در لیست استقلال است و عملا برای حریفان بازی میکنند.فراموش نکنیم در ابتدای فصل هم با همین منتظری مشغول رکوردزنی بودیم!!!!
۵
مهدی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۵
برو گم شو از استقلال برو بیرون اول تو بعد هم قربانی.
۸
افشین ایرانی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
بعضی بازیکنهای استقلال یا حال بازی کردن ندارند یا به حد کافی غیرت و تعصب ندارند یا ذاتا ضعیف و ترسو هستند یا بی روحیه و بی انگیزه آمد دلیلش هر کدام از اینها که باشد باید هر چه سریعتر تغییرات مورد نیاز انجام شود بازی مقابل سایپا افتضاح بود شبیه بازیهای دوره منصوریان اگر قرار است قربانی حفظ شود باید بیاید یک خط عقب چون شم گلزنی بالایی ندارد از قدرت بدنی او در هافبک استفاده شود امید ابراهیمی اشکال بزرگش اینست که ۹۰ درصد پاسهایش رو به عقب است و ضریب اشتباهاتش زیاد شده اما به هر حال ماشاالله مجید و حسین حسینی ماشاالله داریوش خسرو و وریا که جزو خوبا بودند به نظر من پژمان و نورافکن اولی به دلیل سن و سال و بی انگیزگی و دومی به دلیل کاکل گذاشتن و ظرفیت شهرت نداشتن تا خوب شدن حالشان باید بیرون گذاشته شوند کلا فقط توپ خراب می کردند
۸
حامد
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۴
به خدا اون روزم که ایمون زاید ۳تا زد تمامشو دقت کنید سوتی های پژمان منتظری بود.
شاید جزو مافیا باشه
برو روو نیمکت
۵ ۱
ادهان
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۰۲
آخه دوستان و هواداران گل تاج منتظری دیگه تموم شده مقابل تراکتور هم شانس آوردیم که نباختیمُ بنده خدا چشمی و سید مجید و سید حسین کلی زحمت کشیدن و توچندین هفته گل نخوردن اونوقت کاری که چندین تیم نتونستن با آمدن این پیرمد تمام شده در عرض یک دقیقه کل زحمات رو به فنا داد آخه پژمان هم قابل دفاعه!!!!! بازم میگم خدا منصوریان و افتخاری بی افتخار و ببو رو نبخشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر