فهرست
ادعای عجیب درباره دستمزد استنلی؛ ۳۴۰ هزار دلار
ادعای عجیب درباره دستمزد استنلی؛ ۳۴۰ هزار دلار

ادعای عجیب درباره دستمزد استنلی؛ ۳۴۰ هزار دلار

آی اسپورت- مدیرعامل باشگاه سپاهان ادعای جالبی درباره رقم قرارداد مهاجم برزیلی این تیم دارد. یکی از اتفاقات هفته گذشته فوتبال ایران جنگ پرسپولیس و سپاهان بر سر هزینه‌های دو باشگاه بود و طرفین همدیگر را به بریز و بپاش زیاد متهم می کردند.

این وسط رقم قرارداد مهاجمان خارج دو تیم هم با هم قیاس شد که خروجی فوق‌العاده عجیبی داشت. در شرایطی که جونیور براندائو با پرسپولیس قراردادی ۵۷۰ هزار دلاری بسته و عملکردی در حد فاجعه داشته، کی‌روش استنلی به عنوان یکی از خارجی‌های خوب شاغل در لیگ برتر، با قراردادی به مراتب کمتر از جونیور، قراردادش با سپاهان را تمدید کرده است.

این ادعا را مدیرعامل باشگاه سپاهان مطرح کرده تا این سوال به وجود آید که چطور بازیکنی که گفته می‌شود از تراکتورسازی پیشنهاد ۹۰۰ هزار دلاری در ابتدای فصل داشته و برای ماندن در سپاهان، به اصفهانی‌ها رقمی بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده، با رقمی کمتر از 570 هزار دلار حاضر به تمدید قراردادش شده است.

اطلاعات سایت فوتبالی حاکی از آن است که مدیرعامل باشگاه سپاهان مدعی شده کی‌روش استنلی با قراردادی ۳۴۰ هزار دلاری!( خود ما هم موقع شنیدن این رقم تعجب کردیم) قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده و حتی قرارداد این فصل او، ۶۰ هزار دلار کمتر از رقم قرارداد فصل گذشته‌اش است.

گویا مسعود تابش اعلام آمادگی کرده که در صورت لزوم قرارداد این بازیکن را رسانه‌ای خواهد کرد. البته آن منبعی که این خبر را در اختیار ما قرار داد مدعی شده که تابش گفته این کار را زمانی انجام می‌دهد که پرسپولیس هم قرارداد بازیکنانش را رو کند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-11-19 10:33:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۲۶
مدیر عامل سپاهان میتونه شعور هواداران تیمش رو در حد جلبک فرض کنه ولی در باره بقیه تیمها خیر! ... خودتی برادر! آره پیشنهاد 900 هزار دلاری تراکتور رو رد کرده با پساهان 340 تا بسته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر