فهرست
پرسپولیس تا ۱۲ بهمن پول بودیمیر را می‌دهد؟
پرسپولیس تا ۱۲ بهمن پول بودیمیر را می‌دهد؟

پرسپولیس تا ۱۲ بهمن پول بودیمیر را می‌دهد؟

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس با حکم دادگاه عالی ورزش محکوم به پرداخت طلب ۴۷۵ هزار یورویی و در مجموع دیرکردها، ۵۳۴ هزار یورو به حساب ماریو بودیمیر مهاجم پیشین کروات خود شده است. باشگاه پرسپولیس موظف است تا ۱۱ بهمن مبلغ فوق را همراه با سود ۵ درصد سالیانه به حساب بودیمیر واریز کند و ۱۲ بهمن رسید را به وکیل بودیمیر و فیفا ارائه کند. با این حال مشکلات مالی باشگاه و نبود بودجه کافی برای پرداخت این بدهی باعث شده تا جعفر سمیعی مدیرعامل سرخپوشان برای جفت و جور کردن این پول کار سختی داشته باشد و حتی این احتمال وجود دارد قید پرداخت فوری به بودیمیر را بزند.

باشگاه پرسپولیس پس از مشاوره حقوقی که گرفته است باید منتظر حکم کمیته انضباطی فیفا در خصوص این موضوع باشد. احکامی که می‌تواند از بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی قرمزها در حد سه پنجره و حتی کسر امتیاز این تیم در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر باشد و پرسپولیس را تهدید کند. باشگاه پرسپولیس در حالی باید خود را آماده حکم جدید فیفا کند که در ابتدای نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر هم با همین مشکل روبرو شد و پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی قرمزها بسته شد. با این حال فرصت برای پرداخت بدهی به برانکو ایوانکوویچ باعث شد تا قرمزها بتوانند نفرات باقیمانده از لیست خرید یحیی را جذب کنند‌.

البته خطر این است که کمیته انضباطی فیفا می‌تواند احکام خود را بر اساس سوابق پرونده های یک باشگاه هم صادر کند. این نهاد بین المللی در برخی پرونده های مشابه علاوه بر محرومیت از نقل و انتقالات، باز شدن آن را ملزم به گذشت زمان یا همراه با کسر امتیاز کسر کرده است. حال باید دید فیفا چه حکمی را درباره عدم پرداخت احتمالی بدهی از سوی باشگاه پرسپولیس برای قرمزها مشخص می کند. باید دید در نهایت پرسپولیس می تواند پول بودیمیر را بدهد یا منتظر اتفاقات بعدی فیفا می ماند.

۱    
آی اسپورت
2021-01-21 23:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر