فهرست
رای منفی هواداران رئال مادرید به جذب نیمار
رای منفی هواداران رئال مادرید به جذب نیمار

رای منفی هواداران رئال مادرید به جذب نیمار

آی اسپورت - این روزها گمانه‌زنی‌ها در مورد احتمال پیوستن نیمار به باشگاه رئال مادرید قوت گرفته است. اما در این میان هواداران رئال مادرید از تلاش‌های تیم‌شان برای جذب نیمار چندان راضی به نظر نمی‌رسند. روزنامه آ.اس در گزارشی به این نکته اشاره کرده که احتمال انتقال نیمار به رئال تردیدهای زیادی را درمیان هواداران این تیم ایجاد کرده است. روزنامه مادریدی آ.اس در یک نظرسنجی از خوانندگانش این سوال را پرسیده: «آیا دوست دارید نیمار به رئال مادرید بپیوندد؟» بیش از ۱۳۷ هزار کاربر روزنامه آ.اس در این نظرسنجی که در وب سایت این روزنامه منتشر شده، شرکت کرده‌اند و ۵۹.۷ % از شرکت کنندگان به این سوال پاسخ منفی داده‌اند. ۴۰.۳% از کاربران مشتاقند تا این ستاره برزیلی را در سانتیاگو برنابئو ببینند.

شرایط و آینده مبهم نیمار در پاری‌سن‌ژرمن باعث شده تا این روزها بیش از پیش درمورد احتمال بازگشت او به لالیگا صحبت‌هایی مطرح شود و حالا تنها بحث انتقال او به بارسلونا مطرح نیست و شنیده می‌شود که او در مسیر پیوستن به رئال مادرید قرار گرفته است. در روزها و هفته‌های اخیر انتقال نیمار به یکی از این دوباشگاه جنجال‌های زیادی را ایجاد کرده است. از یک سو، خواسته واقعی خود نیمار بازگشت به بارسلوناست و امیدوار است تا بتواند رویایش برای بازگشت به تیم کاتالان را محقق کند.

از سوی دیگر صحبت از انتقال او به رئال مادرید مطرح است. نیمار رویای دیرینه فلورنتینو پرز است و او برای داشتن این ستاره برزیلی از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. نیمار هنوز رسما بازیکن پاری‌سن‌ژرمن است و در هفته‌های اخیر بارها شفاف اعلام کرده که خواسته‌اش این است که هرچه سریع‌تر تیم پاریسی را ترک کند. این روزها احتمال انتقال او به رئال جدی‌تر به نظر می‌رسد و حتی رئالی‌ها حاضرند تا برای داشتن نیمار، بیل و کیلور ناواس را به پاریس بفرستند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-08-10 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر