فهرست
مربی خارجی ارزان یعنی دور ریختن پول
مربی خارجی ارزان یعنی دور ریختن پول

مربی خارجی ارزان یعنی دور ریختن پول

آی اسپورت – از استقلال خبر می‌رسد وضعیت مالی باشگاه چندان خوب نیست. البته نه اینکه کسی به نان شبش محتاج باشد یا مثل چند سال قبل پرسپولیس بازیکنان پول آجیل شب عید نداشته باشند! اما به هر حال تعهداتی داده شده بود که انجام نشده و فتحی به شدت با مشکلات مالی برای پرداخت‌ها درگیر است و نتوانسته با بازیکنان تسویه حساب کند. حالا در این شرایط یک روز می‌گویند تیام ۹۰۰ هزار دلاری می‌آید، روز دیگر حرف از بازیکن خارجی دیگری می‌شود و روز سوم از گزینه‌های خارجی برای نیمکت صحبت می‌شود.

سؤال اینجاست که استقلال با کدام پول می‌خواهد مربی خارجی بخرد و به فرض که امثال استراما چونی بیایند آبی‌ها چطور می‌خواهند پول این قبیل مربیان را بدهند؟ آنچه مسلم است مربی ارزان‌قیمت خارجی به درد استقلال نمی‌خورد. وقتی شفر ناگهان قیمتش به ۱/۲ میلیون دلار رسید و بازدهی چندانی هم نداشت چطور یک مربی ۴۰۰، ۵۰۰ هزار دلاری می‌خواهد استقلال را متحول کند؟ استقلال مربی بزرگ و معتبر خارجی می‌خواهد و چنین کسی هم یا ایران نمی‌آید یا اگر بیاید حداقل ۲ میلیون دلار پول می‌خواهد. همین مارک ویلموتس که قرار است برای تیم ملی بیاید نصف کی‌روش هم نیست و اصلاً رزومه او را ندارد، ولی سالی ۱/۲ میلیون یورو قرارداد دارد. تازه ویلموتس فقط بازیکن معتبری بوده و مربی مطرحی محسوب نمی‌شود. حالا شما فکر کنید مربی ۴۰۰ هزار دلاری استقلال (البته اگر بیاید) قرار است چه هنری داشته باشد و چه کار کند؟ حتی اگر بپذیریم سرمربیگری برای فرهاد مجیدی زود است، باز هم در دوران پساشفر حضور یک مربی خارجی ارزان‌قیمت و بدون کارنامه در استقلال توجیه ندارد. کسی که تا بیاید تیم و بازیکنانش را بشناسد یک نیم‌فصل دیگر از دست رفته است.

 

خبر ورزشی 

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-05-25 09:15:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۲۱
نظرتون رو مورینیو هست یا گواردیولا؟
بعد بستن 3 سال پیاپی گرون تیم لیگ هنوز دارید برای مربی خارجی دعوا میکنید؟ شفر با 300 هزاردلار اومد و قراردادش رو رسوند به بالای 1 میلیون دلار حالا همه اینا به کنار پسرش رو با مدرک تقلبی انالیزور کرد فقط موندم چطوری انالیز میکرده!!!! اونوقت همه تون اینا رو ول کردین وزیرپرسپولیسی وکیل پرسپولیسی میکنید
۱
!!!
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۰
اره کیسه که تا حالا پول دور نریخته مربی ارزان نیارین. چقدر پررو و بی ابرو هستین
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر