فهرست
وقتی پول آماده برانکو به کالدرون هم نرسید!
وقتی پول آماده برانکو به کالدرون هم نرسید!

وقتی پول آماده برانکو به کالدرون هم نرسید!

آی اسپورت - زمانی که برانکو ایوانکوویچ رفتن به الاهلی عربستان را به ادامه کار در پرسپولیس ترجیح داد و شوک سنگینی را به هواداران این تیم وارد کرد، تمامی اعضای هیئت مدیره این باشگاه متفق القول مدعی شدند ما پول برانکو را آماده کردیم و او خودش تصمیم به رفتن گرفت. در این میان ایرج عرب بیش از هر فرد دیگری در تلاش بود که به هواداران پرسپولیس بقبولاند که برانکو به خاطر عدم دریافت مطالباتش نبود که راهی الاهلی شد بلکه خودش تمایل داشت این کار را انجام دهد. در ادامه اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس  نیز در این راه او را همراهی کردند تا به نوعی جدایی برانکو از تیم‌شان را به مسائل مدیریتی ربط ندهند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای اینکه خلاء برانکو در تیم شان احساس نشود خیلی زود تصمیم گرفتند مربی خارجی دیگری را استخدام کنند و بعد از بررسی گزینه‌های مختلف با گابریل کالدرون به توافق رسیدند. انتظار می‌رفت پولی که باشگاه پرسپولیس به ادعای مدیرانش برای پرداخت به برانکو آماده کرده بود به عنوان پیش قرارداد به کالدرون پرداخت کند که این اتفاق هم رخ نداد. جالب اینکه برانکو بهتر از هر فرد دیگری می‌دانست که مدیران پرسپولیس حقیقت را به هواداران نمی‌گویند و به همین خاطر به کالدرون پیغام داد که همین ابتدای فصل برای دریافت دستمزدش از پرسپولیس سراغ فیفا برود.

سوال ما از اعضای هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس این است که مگر غیر از این است که شما مدعی شدید پول برانکو آماده است و او خودش نیامد بگیرد، پس چرا این پول به کالدرون پرداخت نشد که الان این مربی هم باشگاهش را تهدید به شکایت به فیفا کرده است؟ کالدرون اولین دریافتی‌اش از باشگاه پرسپولیس را در اواسط نیم فصل  و در زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد دریافت کرد. در ادامه دو هفته پیش پرداختی دیگر به او از سوی انصاری‌فرد انجام شد تا در واقع قسط اولش را دریافت کرده باشد. در حال حاضر هم او فقط دو روز به مدیریت باشگاه پرسپولیس مهلت داده تا قسط دومش را دریافت کند. در این میان هم اعضای هیئت مدیره پرسپولیس سعی می‌کنند جلسات خود را در رستوران و درغیاب مدیرعامل برگزار کنند و در رسانه‌‌ها هم اعلام می‌کنند که انشالله کالدرون برمی‌گردد. سوال دیگر از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس این است که چرا پرداختی با جونیور با رقم 150 هزار دلار در همان روزی که او به ایران آمد، انجام شد اما به کالدرون نه؟!

مسئله دیگری که این روز‌ها گرفتاری‌های زیادی برای انصاری‌فرد بوجود آورده قراردادهای سنگین بازیکنان این تیم است که به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده است. قرارداد‌هایی که با نظرات جمعی ایرج عرب، علی رغبتی و محسن خلیلی با  بازیکنان امضا شد و در حال حاضر فقط از این جمع رغبتی در پرسپولیس مانده که او هم پاسخگوی هیچ یک از اقداماتش نیست.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-01-06 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۱۹
تمام اخبار ای اسپورت شده پول برانکو پول کالدرون پول استراما پول ....... از اخبار ورزشی فقط بحث مالی و پول را منتقل کنید این چیزها به هواداران چه ارتباطی دارد درصد می گیرید؟