فهرست
سوال شفر؛ چرا تماشاگران ما نبودند؟
سوال شفر؛ چرا تماشاگران ما نبودند؟

سوال شفر؛ چرا تماشاگران ما نبودند؟

آی‌اسپورت- وینفرد شفر پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید بگویم، هواداران‌مان را در ورزشگاه ندیدم و متوجه نشدم چرا این اتفاق افتاد! حق آنهاست که به ورزشگاه بیایند. من باید از بازیکنانم تشکر کنم که قوی بازی کردند و به دنبال سه امتیاز بودند. همان‌طور که گفته بودم با تیم خوب و متسحکمی بازی داشتیم و اصلاً بازی آسانی نداشتیم.

اینکه گل نمی‌خوریم نشان‌دهنده جنگندگی تیم ماست
  یکی دو اشتباه در خط دفاعی داشتیم که دروازه‌بان ما به خوبی آنها را جمع کرد. در چهار پنج دقیقه آخر هم موقعیت داشتیم و می‌توانستیم گل بزنیم. ما 789 دقیقه است که گلی نخورده‌ایم و از این بابت به دروازه‌بان‌مان تبریک می‌گویم، همچنین به خط دفاعی‌ تیم‌مان به خاطر این رکورد تبریک می‌گویم. این مسئله نشان‌دهنده جنگندگی تیم ماست.

تمام تصمیمات داور درست بود
  از عملکرد تیمم راضی هستم. وقتی با تیم قدرتمندی بازی داشته باشید و هواداران‌تان هم در ورزشگاه نباشند تا قدرت بیشتری به شما بدهند، طبیعی است کار برای تیم سخت‌تر هم می‌شود. ضمن اینکه عملکرد داور امروز فوق‌العاده بوده و تمام تصمیماتی که در جریان بازی گرفت، درست بود و از این بابت خوشحال هستم.

 پرسپولیس و استقلال معمولاً در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تماشاگر ندارند: یعنی شما می‌گویید ما نباید انتظار داشته باشیم حتی یک هوادار در ورزشگاه داشته باشیم؟!

نکته ویژه: محمدحسین زرندی، مدیررسانه‌ای استقلال عنوان کرد که تعداد 20، 30 هوادار استقلال بلیت داشته‌اند، اما به آنها و لیدرهای تیم اجازه ورود به ورزشگاه داده نشده است. خبرنگار هم به شفر و مدیررسانه‌ای استقلال گفت که آرشیو بازی‌ها را ببینید که تماشاگری از استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه تبریز حضور ندارد و اگر تماشاگری دیدید نارضایتی خود را اعلام کنید. در بحث بین خبرنگار تبریزی و سرمربی استقلال، شفر گفت اگر شما بلیت برای بازی در ورزشگاه خانگی ما (ورزشگاه آزادی) بلیت بخواهید، به شما می‌دهیم.

فقط برای فوتبال به تبریز آمده بودیم
بحث بین خبرنگار تبریزی و مدیر رسانه‌ای استقلال به جای پرسش و پاسخ در خصوص بازی به صحبت در مورد حضور یا عدم حضور تماشاگران استقلال کشیده شد و خبرنگار تبریزی که تمایلی به پایان بحث نداشت به مدیر رسانه‌ای استقلال گفت که نباید انتظار داشته باشید اینجا تماشاگری داشته باشید. سرمربی استقلال هم که از طریق مدیر رسانه‌ای آبی‌پوشان متوجه صحبت‌های خبرنگار تبریز شده بود، به او گفت: اینجا ورزشگاه شما محسوب می‌شود و طبیعی است هواداران‌تان بیشتر باشند. روز گذشته عنوان کردم که به اینجا تنها برای فوتبال نیامده‌ام و آمده‌ام شهر شما را ببینم.

مقابل تراکتورسازی خیلی خوب بازی کردیم
چرا استقلال برخلاف دیدارهای گذشته چشم‌نواز بازی نکرد؟ نظر شما این است، اما ما خیلی خوب بازی کردیم.

دنبال 3 امتیاز بازی بودیم
تعویض‌های او به نوعی برای اتلاف وقت بوده: شما درباره تعویض سوم ما یعنی فرشید باقری سؤال می‌کنید، اما آیا این بازیکن بازی کرد؟ او سرزن خوبی است و می‌خواستم جلوتر به او بازی دهم. شما می‌دانید چند بازیکن تراکتورسازی چند دقیقه روزی زمین افتاده بودند؟ ما جابر انصاری را آوردیم که بازیکن تهاجمی است و دنبال سه امتیاز بازی بودیم.

هافبک‌های کلیدی تراکتورسازی را از کار انداختیم
  چه آنالیزی برای این بازی کرده بود؟ نکته مهم بازی این بود که سه هافبک کلیدی تراکتورسازی را در میانه زمین از کار انداختیم. دو اشتباه کردیم که یکی از آنها پاس هافبک به مدافع و در ادامه پاس رو به عقب مدافع‌مان به دروازه‌بان تیم و برخورد توپ به دست او بود که خطای هند اعلام شد. یک ارسال هم از روی نقطه کرنر صورت گرفت و موقعیتی برای تراکتورسازی حاصل شد، اما دیگر موقعیتی نداشتند. این در حالی بود که ما شش هفت موقعیت به دست آوردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

یکی از اشکالات بازی امروز ما پاس‌های آخر بازیکنان‌مان بود
غیبت سرور جپاروف و روزبه چشمی: سرور بازیکن بسیار خوبی در میانه زمین است و روی پاس‌های آخر دقت زیادی دارد. یکی از اشکالات بازی امروز ما پاس‌های آخر بازیکنان‌مان بود که خوب نبودند. امروز امید نورافکن در پست هافبک بازی کرد، او بازیکن جوانی است که اگر اشتباهی مرتکب شود، اشکالی ندارد، چرا که باید بازی کند و یاد بگیرد. همچنین فرشید باقری را به دلیل اینکه آماده نبود، نداشتیم. در مجموع، سه بازیکن‌مان را نسبت به بازی قبل در اختیار نداشتیم.

تساوی بدون گل عادلانه بود
  چرا بازی سرد بود؟ دو تیم خیلی خوب بودند. تراکتورسازی تیم خوبی دارد که پرس را به خوبی در زمین انجام می‌دهد. آنها همچنین پاس‌های بلندی به مهاجم شماره 24 خود می‌دهند. بازی سردی نبود، اما بازیکنانی امروز بازی کردند که شاید تجربه جدیدی را کسب می‌کردند. در نیمه اول شاید شش هفت موقعیت گلزنی داشتیم، اما وقتی توپ آخر را نزنید، به گل نمی‌رسید. بازی کردن برابر تیمی چون تراکتورسازی سخت است، اما در دقایق آخر موقعیت‌های زیادی داشتیم. در کل فکر می‌کنم تساوی بدون گل عادلانه بود

 

۹۵ ۹  
آی اسپورت
2018-01-05 17:29:00
نظر دهید

۹ نظر
اشکان
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
خبرنگاراشونم میخوان پاچه بگیرن!
میدونی به خاطر چی استقلالیا استادیوم نیومدن؟
به خاطر یه مشت نژاد پرست که هوادار تیم تراکتور هستن
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTCTTTTTor
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
شماهاا نه اصل و نه انسانیت و نه ذره ای معرفت در وجودتان هست ... اونقدر شعور و معرفت داشتیم که اامروز کمترین بی احترامی به استقلال تو یادگار نشه چراکه ما جنسمان فحاشی و توهش به این و ان نیست ولیکن باید زین پس با امثاله چس پلیسیا عین خودشون رفتار و گفتار کرد .... معرفت و احترام در برابر امثاله اینان مثله وادار کردنه ..... به کتاب خوندنه .شماها جنستون از جنس توحش و توهین و بی احترامیه و باید مثله خودتون باهاتون رفتار و گفتار کرد ولذا در غیر این صورت نمیشه جمعتون کرد و به لجن میکشین همه جا رو.....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTCTTTTTor
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
شماهاا نه اصل و نه انسانیت و نه ذره ای معرفت در وجودتان هست ... اونقدر شعور و معرفت داشتیم که اامروز کمترین بی احترامی به استقلال تو یادگار نشه چراکه ما جنسمان فحاشی و توهش به این و ان نیست ولیکن باید زین پس با امثاله چس پلیسیا عین خودشون رفتار و گفتار کرد .... معرفت و احترام در برابر امثاله اینان مثله وادار کردنه ..... به کتاب خوندنه .شماها جنستون از جنس توحش و توهین و بی احترامیه و باید مثله خودتون باهاتون رفتار و گفتار کرد ولذا در غیر این صورت نمیشه جمعتون کرد و به لجن میکشین همه جا رو.....
!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
ببند دهنه کثیفتو ....
۷
محسن
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
اگر مربی حاضر باشه،پاچه میگیرند و اگر شکار انها کسی را به جای خودش بفرستد نشست خبری را تحریم میکنند.یادش به خیر،چندسال قبل یک مربی با حاضر نشدن در چند کنفرانس،حسابی اینها را کثیف میکرد!
۹
مارال
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
واقعا نمیفهمم چرا این تراکتوری ها اینطوری اند؟
دیگه همه جا آوازه ی اینا رو شنیدن .
حمید
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
خودم اصالتا آذری ام ولی تماشاگرای تراکتور واقعا آبرومونو بردن ...
امیدوارم هر چه زودتر تیم تراکتور تکلیفشو با این جو ورزشگاهش روشن کنه چون همیشه تو ورزشگاهاشون شعارهای جدایی طلبانه میدن و هیچ برخوردی هم باهاشون نمیشه
علیرضا
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
داداشم من آذری هستم. به خدا این پان ترکیست ها نمیفهمن چه بلایی سر آذربایجان دارن میارن. مردم رو با شعارهای کثیف دارن گول میزنن. جنگ قومیتی به راه انداختن. کسی هم که بهشون اعتراض کنه داعش وار میخان بخورنش. اصلن زبون نمیفهمن. این تفکراتشون رو تو این چن سال پر کردن تو ذهن مردم عادی و تو ورزشگاهها و تجمعات عامل خودشون کردن.
خدا به داد همه ما آذری ها برسه و کمکمون کنه آگاهیمون در مورد مسایل دنیا بره بالا.
۶
1234
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۶
سعدی علیه الرحمه یه جمله ای داره خودم سانسورش میکنم:
میگه چه .... مردمانی هستند... سنگ را بسته اند و س... را رها کرده اند.
حکایت خبرنگاران اونهاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر