فهرست
برای عزت‌اللهی؛ به دنیای خودت برگرد
برای عزت‌اللهی؛ به دنیای خودت برگرد

برای عزت‌اللهی؛ به دنیای خودت برگرد

آی اسپورت - یک خطای خواسته یا ناخواسته و ضربه با پا به سر بازیکن کره جنوبی باعث شد تا سعید عزت‌اللهی از بازی اخراج شود و مدتی بعد خبر بد از فیفا رسید: «عزت اللهی برای دو بازی از همراهی تیم ملی ایران محروم شده است و به این ترتیب او نمی‌تواند در بازی اول ایران در جام جهانی مقابل مراکش بازی کند.» درست از همان لحظه، دغدغه اصلی کارلوس کی‌روش پیدا کردن جانشینی مناسب برای سعید بود اما خود او انگار در فضای دیگری سیر می‎‌کرد. عزت‌اللهی هر چند روز یک بار، یک پست یا استوری اینستاگرامی با مضمون‌هایی حاشیه‌ای و چیپ منتشر می‌کرد و برای مدتی تبدیل به چهره اول اینستاگرام می‌شد. جایی که قاعدتا در شان او نبود و فقط برای او حاشیه درست می‌کرد. در حالی که بیشتر همبازیانش دغدغه‌های فوتبالی داشتند، سر او و یکی دو تن از دوستان نزدیکش، در اینستاگرام گرم بود و به شدت درگیر کل‌کل‌های بچه‌گانه احساسی و بی‌ارزش بود. فوتبالی‌ها منتظر درخشش او در زمین چمن بودند اما او در میان سلبریتی‌های خوشحال! اینستاگرام می‌درخشید و در چنین فضایی کم نبودند کسانی که «پروانه‌وار» دور او بچرخند.

آن روزها هر چه بود گذشت و تیم ملی بدون عزت‌اللهی از یک آزمون سخت در جام جهانی سربلند بیرون آمد. اما امشب و در بازی مقابل اسپانیا عزت اللهی به احتمال زیاد در ترکیب اصلی تیم ملی قرار خواهد گرفت. این قطعا مهم‌ترین بازی سال‌های اخیر تیم ملی ایران و سعید عزت‌اللهی است. در این بازی کلیدی، همه منتظریم تا همان عزت‌اللهی روزهای دورتر را ببینیم. روزهایی که او تازه در فوتبال ایران چهره شده بود و فقط و فقط به فوتبال فکر می‌کرد و چشم‌ها را به خودش خیره! راستش امشب توقع از عزت‌اللهی بیشتر از خیلی‌های دیگر هم هست. او سال‌ها در تیم جوانان اتلتیکومادرید حضور داشته سابقه تمرین زیر نظر دیه‌گو سیمئونه را هم دارد و در مجموع با فضای فوتبال اسپانیا آشنایی خوبی دارد. به همین دلیل انتظار این است که او به خوبی با جو سنگین این بازی کنار بیاید و تحت تاثیر قرار نگیرد.

خوشبختانه از سعید مدت‎هاست که دیگر در اینستاگرام خبری نیست و به نظر می‌رسد او از آن فضای مسموم و آزاردهنده فاصله گرفته است. حالا همه منتظرند او نه در دنیای مجازی، بلکه در دنیایی که به آن تعلق دارد، یعنی زمین فوتبال بدرخشد و بازی با اسپانیا و مهار آندرس اینیستا می‌تواند آغاز دوران تازه‌ای برای او باشد و او را تبدیل به همان بازیکن دوست داشتنی سال‌های نه چندان دور کند.

 

سازندگی

۵    
آی اسپورت
2018-06-20 12:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر