فهرست
نقل قول های روز: فوتبالیستم نه تنیسور
نقل قول های روز: فوتبالیستم نه تنیسور

نقل قول های روز: فوتبالیستم نه تنیسور

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

 حال حاضر بیشتر نگران بازی هستم و اگر سطح موردنظرمان را نشان دهیم سپس شانس‌های گلزنی هم ایجاد خواهند شد. ما باید به آغاز کار برگردیم و نباید هم برای خودمان فشاری ایجاد کنیم. من بازیکن تنیس نیستم و وابسته به تیم هستم. اگر تیم خوب کار کند من هم می‌توانم از طرف خودم به خوبی کمک کنم.

پاسخ رضا قوچان نژاد به این سئوال که چرا امسال مثل فصل گذشته،  نتوانسته زیاد گل بزند. او امسال در 9 بازی فقط 2 گل زده

 شفر تاثیر بسزایی در استقلال گذاشته اما تنها نقطه مبهم برای او حواشی ۴۸ ساعت قبل از دیدار است که می تواند شرایط را برای او سخت کند. بنابراین شفر باید مراقب باشد. این حواشی همانند مصاحبه های منفی، خواب و خوراک بد و مسائل دیگر است که می تواند شرایط را برای استقلال بحرانی کند اما اعتقاد دارم شفر مربی حرفه ای است و می تواند بر این مسائل تسلط پیدا کند.

توصیه میرشاد ماجدی به سرمربی استقلال برای موفقیت در دربی

 فکر می‌کنم دروازه‌بان استقلال مرد اول دربی خواهد بود، حالا این بازیکن می‌خواهد حسینی باشد یا مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال نقش اصلی در دربی 85 خواهد داشت. شاید بتوان گفت دروازه‌بان‌های دو تیم در این بازی نقش تعیین کننده خواهند داشت.

 نظر فرشاد فلاحت زاده درباره دربی

 یک ماده ویژه در اساسنامه انضباطی فدراسیون فوتبال وجود دارد که به رفتاری اشاره دارد که به وجهه ورزش فوتبال و بازیکن فوتبال آسیب می‌رساند اشاره دارد که طی آن، کلیه بازیکنان خصوصاً بازیکنان تیم‌هایی که بازی‌هایشان پخش مستقیم می‌شود، به دلیل نقش الگو بودن در جامعه باید بیشتر مراقب رفتارشان باشند.این ماده ویژه به کمیته اخلاق اجازه ورود نسبت به مواردی که گفته شد را دارد ولی اینکه کشیدن قلیان شامل چنین ناهنجاری‌ای می‌شود یا نه را من نمی‌دانم.

 پاسخ هوشنگ نصیرزاده به این سئوال که قلیان کشیدن فوتبالیستها جرم محسوب می شود یا نه

۱    
آی اسپورت
2017-10-23 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر