فهرست
پروژه فاتح تریم-استقلال؛ سنگ بزرگ؟
پروژه فاتح تریم-استقلال؛ سنگ بزرگ؟

پروژه فاتح تریم-استقلال؛ سنگ بزرگ؟

آی اسپورت- بعد از اینکه علیرضا منصوریان چهارشنبه شب از سرمربی‌گری استقلال استعفا کرد، مسئولان باشگاه حالا به دنبال نشاندن یک مربی خارجی روی نیمکت هستند. در این میان از مربیان زیادی اسم به میان آمده، ولی بزرگ‌ترین آنها فاتح‌تریم بوده است. مربی ترک‌تباری که البته رقم بسیار زیادی هم از باشگاه طلب کرده. تریم پیشنهادی نزدیک به ۳ میلیون دلار به آبی‌ها داده است. اما نکته مهم اینجاست که محدودیت استقلال از سوی اسپانسر این اجازه را به مسئولان باشگاه نمی‌دهد که پول زیادی خرج مربی خارجی کنند.

باشگاه در حال حاضر نزدیک به ۳۲ میلیارد تعهد مالی برای قراردادهای‌ فعلی‌اش دارد و با اتفاقات به وجود آمده و بدهی‌ها و هزینه‌های موجود پیش‌بینی شده که این رقم به ۴۰ میلیارد نیز برسد. این در حالی است که قرارداد استقلال با اسپانسر فقط 12.5 میلیارد بوده. در حالیکه پرسپولیس به دلیل کسب نتایج بهتر و البته درآمدزایی بیشتر از پیامک‌های تبلیغاتی، قراردادی نزدیک به ۲۵ میلیارد با اسپانسر مشترک دارد. اما وضعیت کمی پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. چراکه حتی با وجود این قرارداد تقریبا ۱۳ میلیاردی و پول‌های بدست آمده از طریق اسپانسر‌های روی پیراهن و ... باز هم پول‌های بدست آمده از اسپانسر استقلال را به همان تعهد ۳۲ میلیاردی هم نزدیک نمی‌کند. از طرفی وزارت ورزش نیز دیگر پول چندانی برای کمک به استقلال ندارد و همه این‌ها باعث شده پروژه تریم-استقلال دور از ذهن به نظر برسد. 

 

خبر آنلاین

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-09-22 13:35:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
البته چندان بعید هم نیست وقتیکه...
وزیر ورزش برای رفع اتهام ابلهانه پرسپولیسی بودن حاضر به هر کاری هست!
ولی مطمئن باشید بار کج به منزل نخواهد رسید
محمد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۲
مربی خارجی الان کاری نمی تواند بکند.بدون شک استقلال ضربه می خورد.مگر با دستیاری آگاه مثل پاشازاده. نامجومطلق . مجیدی باشد.وگرنه پرویز مظلومی فعلا بهترین گزینه است.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر