فهرست
سلطنت کی‌روش در الیت سنتر
سلطنت کی‌روش در الیت سنتر

سلطنت کی‌روش در الیت سنتر

ساختمان الیت سنتر به صورت رسمی با حضور مقامات وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سرمربی پرتغالی افتتاح شده و در اختیار تیم های ملی قرار می گیرد. ساختمانی که جای خالی آن در فوتبال ایران کاملا احساس می شد سرانجام با پیگیری های صورت گرفته ساخته و تجهیز شد تا یکی از آرزوهای کارلوس کی روش در فوتبال ایران برآورده شود. پیرمرد پرتغالی بعد از شش سال، هفته قبل در روزنمایی غیررسمی از این ساختمان مقابل دیدگان اصحاب رسانه لبخندی بر لبانش نشست که نشان می داد کارلوس سرانجام از عمق وجود خوشحالی را در فوتبال ایران تجربه می کند.

الیت سنتر یا همان ساختمان PEC که امروز به صورت رسمی افتتاح می شود به عنوان مرجع اصلی تیم های ملی فوتبال ایران در رده های سنی مختلف به عنوان مرکز اصلی گردهمایی و نظارت بر عملکرد کادر فنی تیم های مختلف و برنامه ریزی برای رشد و پیشرفت فوتبال چه در سطح پایه چه در سطح بزرگسالان خواهد بود. مرکزی مجهز به تمامی استانداردهای روز دنیا که کی روش از مدت ها قبل خواستار چنین مرکزی در فوتبال ایران شده بود.

به بهانه افتتاح ساختمان PEC اما سران فدراسیون امروز از برنامه ویژه خود برای نظم دادن به ساختار تیم های ملی نیز رونمایی خواهند کرد جایی که قرار است کارلوس کی روش مرد محبوب نیمکت تیم ملی بعد از رساندن ایران به دومین جام جهانی متوالی برای اولین بار در تاریخ فوتبال ملی این کشور به عنوان هدکوچ تمام تیم های ملی در رده های سنی منصوب و معرفی شود تا مربیانی که در رده های مختلف گمارده می شوند با نظر مستقیم این مربی پرتغالی و زیر نظر او از این پس به فعالیت بپردازند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که چندی پیش در پی صعود به جام جهانی 2018 روسیه از برنامه های فدراسیون برای نظم بیشتر در رده های ملی خبر داده بود امروز تصمیم خود را با معرفی رسمی کی روش عملی خواهد کرد تا پیرمرد پرتغالی یک گام دیگر برای حضور طولانی مدت در فوتبال ایران بردارد. به این ترتیب علاوه بر تیم ملی بزرگسالان از این پس تیم های رده سنی امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان زیر نظر این مربی و با برنامه های مد نظر او به آماده سازی خود برای شرکت در رقابت های بین المللی خواهند پرداخت.

افتتاح الیت سنتر باعث می شود تا مربیان شاغل در رده ملی از این پس برنامه خاصی برای حضور در سمت های جدید خود داشته باشند و ساعت کاری مشخصی برای آماده سازی تیم ها به نحوی که قرار است بعد از افتتاح این ساختمان هر یک از مربیان رده های سنی برای خود دفتری داشته باشند و در کنار کی روش از صبح تا غروب برنامه ریزی ها و مطالعات دقیق برای کار آکادمیک فوتبال ایران انجام بدهند و در پایان هم گزارش های خود را در اختیار کی روش بگذارند و با برنامه های مربی پرتغالی پیش بروند.اتفاقی که با تیم امید استارت خواهد خورد و در روزهای آتی به جوانان و نوجوانان در حال آماده سازی برای رسیدن به جام جهانی 2017 هند ختم خواهد شد.

افتتاح الیت سنتر می تواند دوران جدیدی را در فوتبال ملی ایران رقم بزند، دورانی درخشان که با نظم و انضباط و دیسیپلین خاص مد نظر کارلوس می تواند بیشتر از همیشه به تقویت ساختار فوتبال ملی ایران کمک کند؛ از آن مهمتر این که بازیکنان رده ملی جایگاه ویژه ای برای آماده سازی هر چه بهتر خود با امکانات در نظر گرفته شده پیدا خواهند کرد تا به این ترتیب تفاوت ها را احساس کنند.

۵ ۶  
آی اسپورت
2017-06-19 14:57:00
نظر دهید

۶ نظر
تراختوری
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۸
تراختور از 50 سال پیش چیز مشابه این الیت سنتر را داشت کاش به جای اینهمه منت کشی از کیروش میومدید از ما یاد میگرفتید
۲
arash
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
برای تیم فوتبالش یا خود کارخونه تراختور سازی؟؟ :)
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
به یاری اهورا امسال باید برا بقا بجنگید تا قدر نعمت های فراوان میهن عزیزمون ایران رو بدونید ..ویه عده وطن فروش از تیم تراکتور نخواند سو استفاده ابزاری کنند برای تفرقه اندازی ... آذربایجان خاک ایرانه همونطوری که جمهوری به اصطلاح مستقل آذربایجان هم قانوناً جزز ایرانه و به امید خدا وقتی ایران سر وسامان بگیره و اقتدارشو بدست بیاره از حق قانونی خودش در مورد خاک آذربایجان نمیگذره ..و شماها باید بدونید اگه عشق یه کشور مستقل تو سرتونه باید دمتونو بزارید رو شونتون و خاک ایران رو ترک کنید و به ولایتهای خودتون تو ترکمنستان و ترکیه برید.... درود بر شرافت فارس ها و بختیاریها و مازندرانی ها و لرها و حتی کردهای با غیرت که جونشونو برا ایران میدندو ببه هیچ وجه وطنشونو به اجنویها نمیفروشن متاسفانه الان که افسار ایران دست ترکهاست ... هرچند آذربایجان و وآذری ها هموطن ما هستند اما یه عده وطن فروش اجنوی داخلشون نفوذ کردند و قصد تفرقه اندازی دارند
۴
فردوسی پور
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
این الیت سنتر یعنی نفوز فرهنگ منحط غربی دشمن به نظرم باید آتش به اختیار بشیم و بریم این ساختمونو سر کیروش نفوذی خراب کنیم
یادش به خیر مربیان داخلی دانشمندمون مثل حاج ممد مایلی برای بازیکنان یه دهن روضه میخوند تیم ملی مثل شیر میرفت تو زمین
حالا ببین این کیروش چه لوس بازیایی دراورده
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۵
تیم اسلام بهتره به سرمربیگری علم الهدا و دروازه بانی جنتی و مهاجمی احمد خاتمی و با دفاع های نظیر لاریجانی ها و.... بره تو زمین .... تا یه عده نخواند پیروزیها و صعود مقتدرانه اسلام به جام جهانی به را به نام ایران بنویسند
۲
arash
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۲
واقعا این لبخندش برای افتتاح پروژه ای که هیچ منفعت مالی براش نداره خیلی حرف پشتشه.این مقایسه کنید با رفتار هموطنهای خودمون هومن افاضلی و خانومش هراتیان که مرکز پزشکی که کیروش درست کرده بود برای تیم ملی به خاطر منافع مالی خودشون با کمک کفاشیان تصرف کردن.این مشکل ریشه خیلی از اتفاقات و حاشیه هایی بود که سال پیش برای تیم ملی و کیروش درست شد.هومن افاضلی دلال و مشاور مربی بود که برای کیروش و تیم ملی حاشیه درست کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر