فهرست
تابش: با ۵۰-۵۰ ما چه جور میزبانی هستیم؟
تابش: با ۵۰-۵۰ ما چه جور میزبانی هستیم؟

تابش: با ۵۰-۵۰ ما چه جور میزبانی هستیم؟

آی اسپورت – جنجال‌ها و مصاحبه‌ها بر سر اعمال قانون سهمیه ۵۰-۵۰ سکوها در بازی سپاهان و پرسپولیس همچنان ادامه دارد. دیشب سعید فتاحی در گفتگو با برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که قانون ۵۰-۵۰ در این بازی طبق آیین‌نامه‌ای که در سال ۹۶ تصویب شده اجرا خواهد شد اما سپاهانی‌ها هنوز قانع نشده‌اند. امروز هم مسعود تابش مدیرعامل سپاهان در این باره مصاحبه کرد و گفت: «نیمه نهایی شرایطش متفاوت است. اگر فینال را اعلام می کردند، منطقی بود؛ چون معمولا فینال مسابقات جام حذفی را در یک شهر بی طرف برگزار می کنند. در یک ورزشگاه بی طرف و با ظرفیت۵۰-۵۰ برای حضور هواداران. اما نیمه نهایی از مدت ها قبل قرعه کشی شده و جدول تنظیم شده و ما ماه ها است که می دانیم، در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان پرسپولیس در نیمه نهایی هستیم و یک دفعه این خبر اعلام می شود ! این قضیه شهر و استان اصفهان را ملتهب کرده است. خودتان فکر کنید ببینید برگزاری این بازی چقدر دشوار می شود. اگر هم ما به عنوان میزبان پذیرای تیم محترم پرسپولیس هستیم، پس چه شرایط میزبانی. این اسمش میزبانی نیست و چیز دیگری است.»

۸ ۵  
آی اسپورت
2019-05-19 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
منتقد
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۱۷
به عنوان یه پرسپولیسی حق میدم بهش. ولی حداقل ۲۰ درصد رو بدن پرسپولیس
۷
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۳۱
بشین پای منقلت دوزاری:)))
۷
.
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۱۳
چطور شب قبل همه تون این قانون رو تایید کردین حالا جو ملتهب شد؟ البته میشه فهمید چه کسانی این کارها رو میکنن. اوباشی که اومدن تو ازادی و هرکاری خواستن انجام دادن و تو لایو اینستاگرام مردم رو تهدید به مرگ میکنن
۹
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۵۲
راست میگه. پس حالا که فرقی نداره بازی رو بندازین آزادی با همون ۵۰-۵۰ :)) فرقی نداره دیگه. اینجوری معلوم میشه حرفو از دهن میزنید یا از ماتحت!
۸
مکتب لنگیسم
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۴۸
آقای تابش زحمت الکی نکش
تو زمین خودتون باید 50 50 بشین خخخخخ چیز عجیبی نیس وقتی بدونی تیم حریف حکومتیه
پارسال که استقلال فینالیست شد فتاحی خودشو جرر داد ک بازی خرمشهر باشه و تو اون بازی چشم هوادار استقلال کور شد هوادارا ریختن تو زمین... ولی امسال ک تیم حکومتی شانس داره بازی بردن تو یکی از بهترین ورزشگاه های کشور :)
پارسال همین فتاحی خایه های مدیر عامل خونه ب خونه رو ماچ کرد تا بیاد جلو استقلال بازی کنه ولی اصلا چیز عجیبی نیست اگه داماش نیاد فینال بازی کنه و جامو با پیک بفرستن واسه لنگیا خخخ
#آل_لجن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر