فهرست
طعنه ناخواسته شفر به منصوریان؛ ۶-۱ تکرار نشود!
طعنه ناخواسته شفر به منصوریان؛ ۶-۱ تکرار نشود!

طعنه ناخواسته شفر به منصوریان؛ ۶-۱ تکرار نشود!

آی اسپورت- وینفرد شفر در کنفرانس خبری خود قبل از بازی استقلال و صنعت نفت در پاسخ به سوالی درباره جذب بازیکنان جدید گفت: «ما آسیا را در پیش داریم و مشخص است که می‌خواهیم بهترین نمایش را داشته باشیم. قبلا هم گفته‌ام نباید شکست 6 بر یک برابر العین امارات دوباره تکرار شود و ما باید این شکست را جبران کنیم.» این اولین بار نیست که شفر نتیجه بازی تاریخی استقلال و العین را یادآوری می‌کند. هرچند بعید به نظر می‎رسد که او قصد طعنه زدن به منصوریان را داشته باشد یا اصلا او را بشناسد اما این از بدشانسی سرمربی سابق استقلال است که چنین نتیجه‌ای در دوران او رقم خورده و هر اشاره‌ای به نتیجه آن بازی، فقط و فقط منصوریان را به خاطر هواداران استقلال می‌آورد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-12-23 17:23:00
نظر دهید

۲ نظر
ناشناس
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
بالاخره دوران این تمام میشه و میرسیم به مربی بعدی و اون اصلا یادی از بحران الان نمی کنه و از بدی شفر حرف می زنه همون طور که تو آمریکا رییس جمهور ها وقتی عوض میشن به قبلی خودشان تو حین می کنند
K1
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
اولا توحین نیست و توهینه، دوما غیر از این ترامپ حرامزاده، دزد، کلاهبر، دروغگوی متجاوز هیچکدام از روسای جمهور امریکا به روسای قبلی توهین نکردن و این یکی از ویژگیهاشونه. شفر هم باشخصیتر از اینه که به منصوریان توهین کنه و واقعیت رو بدون توجه به منصوریان و به نوعی هشدار به مدیریت داره میگه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر