فهرست
بازگشت سردار؟
بازگشت سردار؟

بازگشت سردار؟

آی اسپورت – کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران ابراز امیدواری کرد تا سردار آزمون، مهاجم روبین کازان و تیم ملی نظرش را تغییر دهد و به تیم ملی ایران برگردد.کی روش درباره این موضوع گفت: جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تمام شد. باید تمام احساساتمان تا دو ماه آینده فروکش کند. طبیعی است که وضعیت خوبی نیست و من متاسفم که سردار آزمون تصمیم به خداحافظی از تیم ملی را گرفت. در آینده نزدیک با او صحبت خواهم کرد و امیدواریم او به اردوی تیم ملی برگردد.

 توضیح آی اسپورت: در تکمیل خبر خبرگزاری فارس به این نکته اشاره کنیم که اگر این خبر صحت داشته باشد قطعا بخشی از اصول مربیگری کی روش زیر سئوال خواهد رفت چرا که یکی از دلایل محبوب بودن این مربی، برخورد او با بازیکن سالاری بود که مهدی رحمتی بهترین نمونه این قضیه محسوب می شود اما حالا کی روش می خواهد بازیکنی را برگردد که نه تنها از تیم ملی خداحافظی کرده بلکه به جان مادرش هم قسم خورده که دیگر به تیم ملی برنمی گردد.

۱ ۱۱  
آی اسپورت
2018-07-17 10:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
سیروس
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
کاش روی قسمش (جان مادرش)باشد.
.
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۸
پای پول که وسط بیاد اصول کیلویی چند؟ فکر میکنید چطوری سه تا بازی فیکس تو زمین بود و واسه خودش قدم میزد؟؟؟
علیرضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
شما ممکنه ثابت کنی این ادعا رو؟ اگه نمی تونی من هم میگم شما پول گرفتی از بازیکن رقیب تا آزمون یا مشابه او رو تخریب کنی... وقاحت هم حدی داره...
۳
حرف حساب!
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
بذار دعوتش کنه میرن جام ملتها عیارشون معلوم میشه.. امیدوارم روزی برسه که شایسته ها دعوت شن به تیم ملی.. جام ملتها معیار خوبیه برای اینکه معلوم بشه اینا واقعا چی حالیشونه..
۸ ۲
امیر توکلی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۸
اتفاقا شایسته ها دارن به تیم ملی دعوت میشن ، دو مدافعی که به جای سیدجلال دعوت شدن از بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی بودن و یا همین سردار یادت باشه که تنها بازیکن ماست که در لیگ قهرمانان گل زده
۳
حرف حساب
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
متاسفانه بعضی ها با اسم دیگران کامنت میذارند!
اتفاقا نباید دعوت بشه! فرق سردار و با رحمتی چیه؟ فرقش اینه که اینبار این شو مسخره با هماهنگی خود کیروش اجرا شده و از اول هم قرار نبود سردار از تیم ملی بره!
امیر توکلی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
در جواب جناب . باید بگم که سردار و طارمی بهترین مهاجمان ما در دور مقدماتی بودن و به خاطر همین در جام جهانی فیکس شدن
۴ ۱
امیرحسین
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۴
چه منطق بی خودی؟؟ خوب قوچان نژاد هم دوره قبل بهترین مهاجم بود چرا فیکس نشد؟ ملاک آمادگی حال بازیکنهاست که سردار اصلا آماده نبود! ولی چون سردار و با باباش با کیروش صنمی دارند باید بازی کنه! اون وقت علیپور و کاوه رضایی در اوج امادگی خط بخورند! ای تف تو شرفت کیروش!
۲
علیرضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
دلیل خداحافظی سردار قابل مقایسه با انگیزه خداحافظی مهدی رحمتی نیست... در ضمن روی سردار سرمایه گذاری شده و حق نداره همین جوری خداحافطی کنه... او سرباز ایرانه و باید در خدمت کشورش بمونه و جبران کنه
۴
حمید
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
شما (آی اسپرت ) نگران اصول موصول نباشید . قضیه سردار با امثال رحمتی و عقیلی و جباری فرق میکنه
۴
بابک
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
وقتی اکثر طرفدارای تیم‌ملی نمیخوان این اقا برگرده چرا فردوسی‌پور و کیروش و ... میخوان برش گردونن من نمی‌دونم. در تیم ملی شاید بشه ضعف فنی رو تحمل کرد ولی بی اخلاقی و منت گذاشتن و ... رو هرگز. لطفا مرد باش و برنگرد. تیم ملی جای منفورها نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر