فهرست
پرسپولیس ۹۸
پرسپولیس ۹۸

پرسپولیس ۹۸

آی اسپورت- پرسپولیس مدل ۹۸ در آستانه تکمیل است. بعد از بازگشت فرشاد احمدزاده و تمدید با مصلح و حل و فصل مسایل قراردادی برخی نفرات همچون بیرانوند و ترابی امروز محمد نادری بار دیگر از کورتریک رضایت نامه گرفت و حالا بعد از تمدید رسمی یک فصل دیگر بازیکن پرسپولیس است.

۱- نادری بدلیل مشکل اداری در قرارداد فصل قبل نتوانست بازی کند و با تجربه یک فصل بازی در لیگ برتر برای تراکتور در زمان یحیی گل محمدی چنان در تیم برانکو اوج گرفت که بسیاری از هواداران چشم انتظار تمدید قرارداد او بودند.

۲- دقایقی بعد توافق با کنعانی زادگان که از چندین هفته قبل خبر از جذب او داده بودیم رسمی شد . او دومین خرید بزرگسال بعد از احمدزاده بود و باید پروسه جذب وحید امیری دیگر بازیکن سابق و ملی پوش به کجا می انجامد و شکاری به عنوان خریدی زیر بیست و سه سال با رعایت جوانب حقوقی چه زمانی جذب خواهد شد.

۳- حالا فقط مانده نتیجه مذاکرات عرب و مدیران پرسپولیس با امیری، شکاری و جذب مهاجم خارجی یا داخلی و احتمالا یکی دو بازیکن رده سنی امید و البته حفظ بشار رسن که گفته می شود مذاکرات با او به دلیل اختلاف قیمتی صد هزار دلاری مانع از تمدید رسمی شده.

۴- با بازگشت رسن که خیلی ها منتظر آن هستند تیم فصل قبل جز بودیمیر همه نفرات را در اختیار خواهد داشت و تلاش ها هم در شرایط کنونی حفظ علیپور است.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2019-07-08 03:41:00
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیسی
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۰۳:۵۵
اومدن وحید امیری اگر به قیمت رفتن مهدی ترابی تموم بشه به لعنت خدا هم نمی ارزه حسین آقا
امید از تفت
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۰۶:۳۳
تیم از اول تکمیل بود. باید علی پور را ترانسفر می کردند و با پولش دو مهاجم خوب خارجی یا داخلی می گرفتند.
۱
اهواز آبی
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۰۷:۵۰
قدوسی اسپورت....هر چی میگه کار میکنین؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر