فهرست
کاپیتان زنان آمریکا، نامزد وزارت خارجه!
کاپیتان زنان آمریکا، نامزد وزارت خارجه!

کاپیتان زنان آمریکا، نامزد وزارت خارجه!

آی اسپورت - جی اینسلی، فرماندار ایالت واشنگتن که خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد کرده و امیدوار است به عنوان نامزد نهایی حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا انتخاب شود می‌گوید در صورتیکه موفق شود پست ریاست‌جمهوری را بدست آورد، مگان راپینو، ستاره جنجالی تیم ملی فوتبال زنان آمریکا را به عنوان وزیر خارجه انتخاب خواهد کرد.

راپینو که در باشگاه رین اف‌سی در ایالت واشنگتن بازی می‌کند در جریان جام جهانی زنان که آمریکا موفق شد در آن به قهرمانی برسد با دونالد ترامپ درگیری‌ها لفظی پیدا کرد. راپینو ستاره آمریکا در این رقابتها بود و جوایز بهترین گلزن و بهترین بازیکن تورنمنت را به خود اختصاص داد. اینسلی معتقد است با اینکه راپینو فوتبالیست درخشانی است و می‌تواند چند سال دیگر در میادین فوتبال بدرخشد ولی او از خصوصیاتی برخوردار است که در پست وزیر خارجه از او وزیری ایده‌آل می‌سازد.

این نامزد ریاست جمهوری آمریکا در این باره گفت: «حرفهایی که مگان راپینو در جام جهانی زد خیلی‌ها را امیدوار کرد و به نوعی روایت مخالفی از سیاست‌های خارجی رئیس‌جمهور فعلی آمریکا ارائه داد. به همین علت من معتقدم او بهترین نامزد برای تصدی پست وزارت امور خارجه است.»

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-07-15 12:46:00
نظر دهید

۱ نظر
بی نامم
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۰
خدا کنه امضای این یکی تضمین باشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر