فهرست
ماجرای گاف بزرگ در تبریز؛ تخلفی در کار نبود
ماجرای گاف بزرگ در تبریز؛ تخلفی در کار نبود

ماجرای گاف بزرگ در تبریز؛ تخلفی در کار نبود

آی اسپورت – ماجرای ثبت قرارداد 6 بازیکن جدید تراکتورسازی تبریز در زمانی خارج از پنجره نقل و انتقالات زمستانی امروز حاشیه‌های زیادی در فوتبال تبریز ایجاد کرد. دیروز تصاویر ثبت قرارداد 6 بازیکن جدید تراکتورسازی در هیات فوتبال منتشر شد. طبق اخباری که دیروز در خبرگزاری‌ها منتشر شد این 6 بازیکن با حضور در هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، قرارداد خود را با تراکتورسازی تبریز ثبت کردند و تصاویر انگشت‌های جوهری این بازیکنان هنوز هم در سایت‌ها و کانال‎های ورزشی موجود است.

اما انتشار این خبر با واکنش فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ روبرو شد. او در مصاحبه با یکی از بخش‌های خبری تلویزیون به صراحت اعلام کرد که این قراردادها به دلیل ثبت در زمانی خارج از پنجره نقل و انتقالات قانونی نیست و اعتباری ندارد. ضمن اینکه به دلیل محرومیت تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالاتی، این باشگاه نمی‎تواند تا قبل از تاریخ 28 آذر هیچ بازیکنی را به فهرست بازیکنان خود اضافه کند.

بعد از این اتفاقات در بعضی محافل فوتبالی بحث تخلف مسئولان هیات فوتبال استان آذربایجان مطرح شد. حتی هواداران تراکتورسازی هم طعنه‎هایی به مدیران هیات فوتبال این استان زدند و آنها را به بی‎اطلاعی از قوانین متهم کردند. امروز اما هیات فوتبال استان آذربایجان برای کم شدن انتقادات و البته برای توجیه گاف بزرگی که داده مدعی شد که قرارداد بازیکنان تراکتورسازی در دفتر اندیکاتور ثبت نشده و فقط مشخصات این بازیکنان را در دفتر داخلی هیات ثبت شده است! البته در این که مسئولان هیات فوتبال استان آذربایجان گاف بزرگی داده‎اند شکی نیست اما این اتفاق، به هیچ عنوان تخلف محسوب نمی‎شود و جریمه و تنبیهی شامل حال باشگاه تراکتورسازی نخواهد شد. آنها تنها باید همه مراحل طی شده برای ثبت قرارداد 6 بازیکن جدید خود را در روز 28 آذر از ابتدا یک بار دیگر انجام دهند.   

۴    
آی اسپورت
2017-12-17 18:31:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر