فهرست
دوپینگ پرسپولیسی‌ها منفی بود؛ شرمسارِ سیدجلال
دوپینگ پرسپولیسی‌ها منفی بود؛ شرمسارِ سیدجلال

دوپینگ پرسپولیسی‌ها منفی بود؛ شرمسارِ سیدجلال

آی اسپورت – رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: «طبق اعلام مسئولان AFC هیچ یک ازبازیکنان پرسپولیس در رقابت‌های آسیایی دوپینگ نداشته‌اند.» این خبر شاید خبر چندان عجیب و قابل توجهی نباشد. چرا که قاعدتا کسی انتظار خبری جز این را هم نداشت. اما شاید بد نباشد به یاد بیاوریم که مدتی پیش یکی برخی دوستان، یکی از بهترین و سالم‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران را متهم به دوپینگ کرده بودند. بازیکنی که البته بازی نکردنش در تیم باشگاهی‌اش سوال برانگیز بود اما زدن اتهام دوپینگ کار بسیار ناجوانمردانه‌ای بود.

صحبت از سید جلال حسینی است. کاپیتان پرسپولیس چندی پیش دچار مصدومیتی شد که باعث دوری‌اش از فوتبال شد. این مصدومیت البته در ابتدا چندان جدی به نظر نمی‌رسید اما به دلایلی که چندان هم مشخص نبود مصدومیت سید جلال تشدید ومدت  دوری او از میادین بیشتر شد. در همین هنگام بود که شایعه شد سید جلال حسینی متهم به دوپینگ است و به همین دلیل در تیم باشگاهی‌اش بازی نمی‌کند. این عده معتقد بودند سید جلال مصدوم نیست و بازی نکردنش دلیل دیگری دارد. در همین حال البته او به تیم ملی هم دعوت می‌شد.

اتهام دوپینگ حسینی هیچ گاه اثبات نشد. اما آش آنقدر شور شده بود که فدراسیون فوتبال ناچار شد بیانیه‌ای صادر و در آن از کاپیتان تیم ملی و پرسپولیس رفع اتهام و دلجویی کند. سید جلال اما بازگشت. هم به تیم ملی و هم به پرسپولیس. بازگشت او ثبات را هم به خط دفاع پرسپولیس و تیم ملی برگرداند. امروز هم که خبر منفی بودن تست دوپینگ بازیکنان پرسپولیس در آسیا منتشر شد. جالب اینکه در آخرین بازی پرسپولیس در آسیا مقابل الهلال که با تساوی دو بر دو تمام شد سید جلال حسینی و محمد انصاری برای تست دوپینگ انتخاب شدند.

حالا مدتی از آن روزها می‌گذرد و کسی یادش نمی‌آید که در آن برهه چه رفتاری با کاپیتان پرسپولیس و تیم ملی شد. زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند. شرمساری‌اش هم برای همان‌ها بماند. برای آن‌هایی که به آسانی آب خوردن تهمت زدند اما حالا خودشان را به نشنیدن زده‌اند.

۴۰ ۳۲  
آی اسپورت
2017-11-17 13:40:00
نظر دهید

۳۲ نظر
پدرام
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
رو سیا هی موندواسه سایت نود و ظالم کیروشی پور که هر روز یه داستان میساخت

این آتیش از گور اون بلند شده بود مثل بیشتر حاشیه ها که سعی داره واسه پرسپولیس بسازه
ارتش مرغ
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۲
اقای روسیاهه زغال فروش شما یه نگاه به بازی های اخر تیمت بندازی میبینی بلال کلا نبود
....
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
نادون چرا اسم کیروش رو میاری.همین کیروش نبود که جلال رو بازی داد.پس نادون با توهین به کیروش برانکوی یک درصدی بزرگ نمیشه.شما برید عقده هاتون رو با رامون دیاز حل و فصل کنید.دستتون و روتون توسط دیاز کم شد گیر دادین به کیروش.
۶
فرزاد مهریار
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
به زودی دکل کی‌روش هم می شکند و جز دست و پایی شکسته چیزی برای جماعت وقیح دکل نورد نخواهد ماند
....
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۰۸
به فرزاد مهیار
داری برزیل و ارژانتین و المان و اسپانیا و بقیه تیم های جام جهانی را با الهلال میذاری کنار هم.بدجوری فشار اومده بهتون بعد از داغون شدن مقابل الهلال.بشین نگاه کن ببین امسال لنگ قهرمان میشه یا نه.ادم به قول تو دکل نورد باشه ولی دکل نورد پرفسور یه درصدی که اوج سوادش دستیار بدنساز بلاژوویج بوده و بوسیله رامون دیاز که مربی درجه چندم تو فوتبال هست نباشه.فعلا که شما از دکل پرفسور با مغز اومدید زمین.هر وقت زور بهت اومد عکس رامون دیاز و خط خطی کن تا فشارت بیاد پایین بعد بیا ارائه فضل کن.بدو
۱
کاوه 6 & 4
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
اس اس همه را به کیش خود پندارد!
.... ام جیگرم
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
پروفسور نامدار ، از اون ده میلیون دلاری که هدایتی و شیش میلیون دلاری که تاج به شیخ سلمان و afc رشوه دادن نصیب تو شد؟جماعت شیطان پرست....شرافت آی اسپورت رو هم خریدند؟ لعنت الله متعال و ملائکه الهی بر تک تک....ها ، از هواداران شیطان پرستش تا بازیکنان جنایتکار و خائنش...
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
آبو بریز همانجا
اسپار
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۳۰
خدا به حق این شبای عزاداری شفات بده
666666
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۶
یعنی خاک تو سرت با اون 16 میلیون دلار نمیتونستن پرسپولیسو فینالیست کنن؟
آنتی شومن
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
شش تایی به جای این حرفا اگه راست میکی یه مدرک بیار که مجیدی به خاطر دوپینگ ناگهانی خداحافظی نکرد! برزای سال قبل هم که تابلو بود قضیه اش!!
رضا
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۱۳
واقعا درست گفتی. کی گفته جلال حسینی در بازی الهلال تست دوپینگ داد؟؟از هیچکدوم از پرسپولیسیا تست دوپینگ گرفته نشد..


طرفداری- تیم فوتبال پرسپولیس امشب در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط مقابل الهلال عربستان قرار گرفت که در نهایت به نتیجه تساوی 2 بر 2 رضایت داد تا در مجموع با نتیجه 6 بر 2 مغلوب نماینده سعودی شود و الهلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

به گزارش فارس، کانون هواداران الهلال خبر داد که پس از اتمام این دیدار مامور ضد دوپینگ کنفدراسیون فوتبال آسیا از عمر خریبین و سلمان الفرج دو بازیکن کلیدی الهلال تست دوپینگ گرفت.
بهروز سرخ دل
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
تو بلاشک محصول اختلاط سنتی وصنعتی هستی
۶
.... ام جیگرم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۰
ای دشمنان الله متعال ، ای سرسپردگان شیطان رجیم ، فقط لایک ها رو ببینید و بسوزید . بله‌ ، با افشاگری های من که عضوی کوچک از امت حزب‌الله هستم و شاگرد حاج سعید قاسمی و حاج حسین قدیانی ، امت مسلمان و خدا پرست آگاه شدند و خود را از شما اقلیت دو میلیونی شیطان پرست نحس جدا می دانند
.... ام جیگرم
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
رنجنامه یک هوادار پرسپولیس :
خطاب من به روح پر فتوح پدر جنتلمن باشگاه بزرگ استقلال است...
سلام منصور خان
خوبید ، خوشید ، بهشت خوش میگذره ؟ حال ناصر خان حجازی عقاب قله های افتخار و شرف چگونه است ؟ منصور خان ، بزرگتر استقلال ، مرد همیشه اخلاق مدار فوتبال ایران ، از روزی که رفتی و بر جایگاه رفیعت ، حقیران و لمپن ها تکیه زدند ، بخش بزرگی از هواداران استقلال که روزی برادر ما بودند ، شدند خار در چشم و استخوان در گلو . بی تعارف برادران دیروزی از پشت به ما خنجر می زنند ‌. روزی نیست که به ما توهینی نکنند و تهمتی نزنند . حرمت کاپیتان جوانمرگمان را نگه نداشتند که هیچ ، برای ناموسش شایعات کثیف ساختند . پشت به پشت اجنبی دادند و اسطوره شان به جای مردان بزرگی چون شما و ناصر خان حجازی ، نامردی وهابی شد که در کربلا و اردوی تیم کشورش سوریه ذات خودش را نشان داد . البته که قبول دارم که بسیاری از هواداران پرسپولیس هم نامردی کردند و اجنبی ای از کشورک جعلی امارات را چماق کردند و بر سر ما کوبیدند، ولی به خدا که در این سه سال جگرمان را سوزاندند . زیاده عرضی نیست . ان شاء الله که هرچه خاک شماست عمر دختر و پسر عزیزتان و بانو فریده شجاعی باشد
.... ام جیگرم
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
نامرد .... با اسم من این طور وقیحانه کامنت نذار .
مکتب جعل و جهل و فتوشاپ و دوپینگ و بداخلاقی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
هواداران با ادبیات چاله میدانی نیاز دارد
مهدی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
کی آزمایش کرده مهم اینه؟!
مارال
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۲
برو بهانه بهتری پیدا کن ، این بهانه ها ضایع شدن دیگه.
red
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۸
طبق اعلام مسئولان AFC هیچ یک ازبازیکنان پرسپولیس در رقابت‌های آسیایی دوپینگ نداشته‌اند
درکش سخت نیست
اس اس
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
جلال که خودش گفت 5 ساله آزمایش دوپینگ نمیدم .. چه ربطی داره ؟؟؟ بعدش هم همین به صورت ویژه اعلام کردن مشکوکه ..
red
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
جالب اینکه در آخرین بازی پرسپولیس در آسیا مقابل الهلال که با تساوی دو بر دو تمام شد سید جلال حسینی و محمد انصاری برای تست دوپینگ انتخاب شدند.
حسن
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
همچنان منتظر یک مقاله فنی و به دور از مسائل خاله زنکی، از دکتر نامدار هستیم.
سیاوش
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
ولی جناب نامدار خود سید جلال رسما فرمودند که بیش از دوساله هیچ تست دوپینگی نداده شما چجوری این تناقضو حل می کنی ؟؟
بعدشم اگر بهانه مصدومیت رو هم بپذیریم چطور ایشون دو فاصله یکی دو روز تو بازی روسیه اونجور سرحال و روپا بازی کرد انگار نه انگار که مصدومیت شدیدی داشته !
دو چیز درین جهان بی انتهاست
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
کهکشانها و حماقت آدمی
فرزاد مهریار
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
البته در اولی تردید هست ولی در دومی شکی نیست در ضمن سید جلال رقابت های داخلی رو گفت
۸
سیاوش
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
قطعا کسانیکه مصاحبه بت مورد علاقشونو درست نمی خونن مشمول قانون حماقتند چون سیدجلال تو اون مصاحبه هیچ اشاره ای به داخل و خارج نکرد!البته که حدی هم نداره لابد!!
فرزاد مهریار
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
این حجم از بی سوادی هواداران استقلال جدا باعث تاسفه...یکی می گوید چرا به طور ویژه اعلام شده ، خب دانشمند در یک نامه نوشته شده که هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس در بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا نتیجه تست دوپینگشون مثبت اعلام نشده که یکی از اونا سید جلال بوده . اون دیگری میگه سید جلال کلا بازی نکرد ، یادش رفته بازی برگشت الهلال رو ، از رشوه ده میلیون دلاری هدایتی به afc میگه . خب، اگه ما قرار بود رشوه بدیم تو بازی برگشت می‌دادیم که سرمون رو نبرن...
علی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
لطفا جوابشون رو ندید. احساس مهم بودن میکنن. بعضی هاشون رو خدا زده و این در نوشته های توهم زده شون (احتمالا تحت تاثیر برخی موارد) پیداست. انرژی تون رو صرف مقابله با جریانی بکنید که 15 ساله ملخ وار افتاده به جان پرسپولیس.
۸
ششتقلالی بودن جرم نیست بیماری است
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
با بیماران مهربان باشیم!
علی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
مگه فرهاد مجیدیه که رسما دوپینگش مثبت اعلام شد و وسط فصل با خفت هر چه تمام تر در ورزشگاه خالی از فوتبال کنار رفت ؟؟
کاوه
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
کاملا مشخص هست afc پرسپولیسیه و مافیای عابدینی نقش داشته. (پتو را روی سرش کشیده و بخاطر حقارت خویش، زار زار می گرید)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر