فهرست
نگرانی روز؛ شجاعیان رباط صلیبی پاره کرد؟
نگرانی روز؛ شجاعیان رباط صلیبی پاره کرد؟

نگرانی روز؛ شجاعیان رباط صلیبی پاره کرد؟

آی اسپورت - ساعاتی پیش منابع از باشگاه استقلال خبر رسید که داریوش شجاعیان دوباره از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شده است، این تایید خبری است که پیشتر در خبرگزاری فارس منتشر شد، اگر چه خود بازیکن همچنان امیدوار است فردا در جواب ام آر آی خبر بهتری را بشنود. هافبک استقلال امروز در دقیقه 36 بازی با سایپا در وسط زمین سرنگون شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا به این ترتیب سازنده تک گل استقلال در نیمه اول دچار مصدومیت شود.

مصدومیت این بازیکن به شکلی بود که استراماچونی تصمیم گرفت تا او را از زمین خارج کند و بعد از این اتفاق بود که سجاد آقایی جانشین این بازیکن در ترکیب شد تا به نوک خط حمله برود و در کنار قائدی، خط آتش آبی ها را تشکیل دهد.

شجاعیان وقتی در حال ترک زمین بود با نگرانی به پزشک تیم می گفت زانویش «تق» صدا کرده است و این کابوسی است که بازیکنان حرفه ای فوتبال را همواره تعقیب می کند. این بازیکن در ساعات پایانی دوشنبه در صفحه شخصی خود با انتشار تصویری از عکس تیمی استقلال که صورت خود را در آن محو کرده بود نوشت که "همین‌جوری ادامه بدید، واسه این تیم باید جنگید" تا به این ترتیب مصدومیت خود را تایید کند.

شجاعیان یک بار در بازی رفت برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شکل مشابهی دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. او در آن بازی پایش روی توپ سر خورد و به قول وینفرد شفر در حالی که در اتوبوس تیم ملی را برای حضور در جام جهانی باز کرده بود به بداقبالانه ترین شکل ممکن از این پرش بزرگ محروم شد.

۵    
آی اسپورت
2019-10-21 23:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر