فهرست
یایا توره، دیوار بتنی سیتی
یایا توره، دیوار بتنی سیتی

یایا توره، دیوار بتنی سیتی

آی اسپورت- یایا توره از قبل آماده تر است. صادقانه بگوییم، به نظر می رسید کار برای او در سیتی به پایان رسیده است. اما این موضوع نشان می دهد وقتی به سختی تلاش می کنی که دوباره در مسیر درست و در اوج قرار بگیری، چه یایا توره باشی و چه هر بازیکن دیگری، می توانی دوباره شانس خوبی به دست آوری. او بازی می کند، مستحقش هم هست و عملکردش روز به روز بهتر می شود.

حالا می توانیم تتیجه یک تلاش را به وضوح ببینیم. شاید او دیگر دوندگی هایی که قبلا داشت را نداشته باشد، اما چون او یایا است، بازیکنی باهوش با قدرت تاکتیکی و تکنیکی بالا و توانایی سریع بازی کردن، دوباره توانسته فوتبال خوبی ارائه دهد. برای داشتن چنین خصوصیاتی باید آماده باشی که او مطمئنا هست.

چیزی که من در بازی منچستر سیتی و هال سیتی آن را دوست داشتم این بود که او بارها و بارها ضدحمله های حریف را متوقف کرد. این یعنی در درست ترین زمان او در درست ترین مکان قرار داشت. کاری را بارها کرد که به نظرم فصل گذشته انجام نمی داد. این نشان می دهد این فصل آماده است و به نظرم این مهم ترین نکته است.

هچنین در این بازی قدرت پاس دادنش هم به طرز چشم گیری رشد کرده بود. می توان گفت او تاثیرگذارترین بازیکن زمین بود. شکی در این نیست که توره یکی از بهترین هافبک هایی است که لیگ برتر انگلیس به خود دیده است. خیلی خوب است که دوباره می بینم او به اوج بازگشته است.

۶ ۱  
آی اسپورت
2016-12-27 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حمید
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۵۵
تو مایه های بختیار رحمانی خودمونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر