فهرست
پیشنهاد روسی احمدزاده؛ آنژی ماخاچ‌کالا!
پیشنهاد روسی احمدزاده؛ آنژی ماخاچ‌کالا!

پیشنهاد روسی احمدزاده؛ آنژی ماخاچ‌کالا!

آی اسپورت - بنابر ادعاي بعضي منابع خبري كاوه رضايي با نصف مبلغ قرارداد استقلال به شارلوآي بلژيك پيوست. فقط به يك دليل؛ حضور در جام جهاني 2018 روسيه! حالا يك خبر جديد: در حالي كه پرسپوليسي‌ها هنوز به طور كامل از شوك رفتن سروش رفيعي خارج نشده‌اند، پسر برانكو هم ساز جدايي كوك كرده است! فرشاد احمدزاده كه رابطه بسيار خوب و صميمانه‌اي با برانكو ايوانكوويچ و كادرفني پرسپوليس دارد مي‌خواهد فصل آينده را در قاره سبز توپ بزند بلكه بيشتر به چشم كارلوس كي‌روش بيايد. البته برخلاف ستاره استقلال، شماره 10 پرسپوليس هنوز يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد و بايد در اين تيم بماند.

به تازگي فرشاد احمدزاده با مسئولان باشگاه پرسپوليس مذاكره كرده و به صراحت گفته است: «لطفاً رضايتنامه‌ام را بدهيد. من از روسيه و پرتغال پيشنهاد دارم و مي‌خواهم در اروپا بازي كنم...» البته دست‌اندركاران باشگاه پرسپوليس با خواسته شماره 10 مخالفت كرده‌اند چون در ليگ قهرمانان آسيا و حتي ليگ برتر براي دفاع از عنوان قهرماني كار بسيار سختي پيش‌روي دارند.

از طرفي جدايي سروش رفيعي از پرسپوليس و رفتن شماره 7 به قطر حسابي باعث ناراحتي هواداران شده است. مديران پرسپوليس اصلاً دوست ندارند دومين ستاره تكنيكي خود را هم به اين راحتي از دست بدهند. با اين حال فرشاد احمدزاده كماكان پيگير دريافت رضايتنامه‌اش است.

فرشاد منتظر است برانكو به ايران برگردد تا به او كمك كند! به نظر مي‌رسد شماره 10 هم در تابستان به جدايي از پرسپوليس فكر مي‌كند تا در سال منتهي به جام جهاني دوباره به ليست كارلوس كي‌روش راه پيدا كند. فرشاد احمدزاده بازيكن فيكس پرسپوليس است. شماره 10 اين تيم بزرگ و پرطرفدار را مي‌پوشد كه زماني بر تن همايون بهزادي و علي دايي بود و جايگاه ثبيت‌شده‌اي هم دارد.

با اين حال اين بازيكن تكنيكي و چپ‌پاي اهل اروميه نيك مي‌داند با ماندن در پرسپوليس هيچ شانسي ندارد كه مسافر جام جهاني 2018 روسيه شود. فرشاد احمدزاده در دوران بازي در تراكتورسازي تبريز به تيم ملي دعوت شد اما با وجود بازي در تيم پرسپوليس مدت‌هاست توسط كارلوس كي‌روش ديده نمي‌شود.

احمدزاده به تيم سعيد عزت‌اللهي مي‌رود؟!

گرچه فرشاد احمدزاده اسمي از تيم روسي خواهان خود نياورده است و مسئولان باشگاه هم چنين اجازه‌اي نداده‌اند اما اين تيم چندان بيگانه نيست! باشگاه آنژي ماخاچ‌كالا كه سعيد عزت‌اللهي فصل گذشته را در اين تيم توپ زد، خواستار اصلي فرشاد احمدزاده است. البته يك منبع آگاه و مطلع به ما خبر داد روبين كازان هم بدش نمي‌آيد شماره 10 پرسپوليس را جذب كند و پاي يك تيم پرتغالي هم وسط است.

 

خبر ورزشی

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2017-06-17 10:16:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علیرضا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۳
خبر ورزشی امسال پیشتاز حاشیه درست کردن برا بازیکنای پرسپولیس شده ولی کور خونده همشون قرارداد دارند و میمونند، خونه خاله است مگه اینجا؟
آرش6
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳
تا دیروز بحث سروش بود

بعد رفتید سراغ طارمی

امروز گیر دادید به احمد زاده

در حالی که طاهری یه کاری کرد که امسال نقل و انتقالات زود تموم شه برای پرسپولیس

ولی خبر نگار ها و قلم به مزد ها دست از حاشیه سازی برنمیدارند

تموم کنید باو

برید سراغ تیمهای دیگه البته اونها نصف پرسپولیس هم طرفدار ندارند و جذابیت ندارند

برید سراغ تیم سوم پایتخت و ببینید چرا دو ساله مثل چی پول خرج میکنه و نتیجه نمیگیره

تازه آخرش هم 6 تایی میشه

برید سراغ سپاهان و ببینید چجوری برای آقایی 2.5 میلیارد پول دادند

دستمزدی که بابت این خبر سازیها میگیرید همش پول دوا دکتر میشه ها

به جای خبر سازی برید سراغ تحلیل برید سراغ تاریخ برید سراغ انالیز

البته سواد میخواد که خیلی ها ندارند ولی خوب نون حلال در آوردن سخته
شاهین پرسپولیسی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳
تنها لازم است اندکی با فن نویسندگی آشنایی داشته باشید تا بفهمید مطلب فوق یک سرهم بندی بی سر و ته است... روزنانه های ورزشی شمشیر اختلاف و شایعه علیه پرسپولیس را بدجوری برافروخته اند... درود بر شرف قلم و کسانی که نان حلال بر سفره های خود می برند
رضا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۰
اکثر خبرنگار ها تو همه زمینه ها از همین قماش هستن کلا خبرنگارا قشر تن پروری هستن که با مفت خوری دنبال درآمد هستن، حالا به همین درآمد خودشون هم راضی نمیشن و دنبال رشوه و مفت خوری بیشتر هم هستن.
استقلال
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
همین طوری پیش بره جام جهانی 2022 یک تیم باور نکردنی میسازیم فقط اگه کیروش از دست ما سکته نکنه یا فدراسیون حاضر شه تا آن سال در کل 20 میلیاردی به کیروش بدهد البته بعد از صعود 40 میلیارد می گیریم
۲
حسین
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۶
یکی به این دوستان خارج ندیده بگه که تیم ملی قرار نیست یه ارتش ببره برای جام جهانی که همتون براش له له می زنید!
سروش، کاوه، احمدزاده، یحتمل ابراهیمی و مهدی طارمی و بیرانوند!
۳
خلیج فارس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
به عنوان به یه استقلالی میگم به ضررش میشه

درسته کیروش خارجیا رو دعوت میکنه


اما در صورتی که داخلی ها خوب نباشن و نتونن انتظاراتش رو بر اورده کنن


والا سوشا هم خارج بود
حقیقی
دژاگه که دیدیم اردو ها قبلی دعوت نشد


به علاوه اینکه پستی ها یی که احمد زاده بازی میکنه بازیکنای مثل جهانبخش و غیره داریمبمون قهرمانی اسیا رو قمار نکن واسه دعوت به جام جهانی


برای تیم ملی هنوز فرصت داری


به علاوه اینکه اگه قهرمان اسیا بشی
مشترهای بیشتری پیدا میکنی
زنده باد طاهری
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۲
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۶
فقط یک چیز این خبرها هیجان انگیز است اینکه بازیکنانی که به دنبال رقم بیشتر بودند الان حاضرند سختی بازی در اروپا راتحمل کنند آنهم با دستمزد کمتر تا به تیم ملی راه پیدا کنند.
یعنی پیراهن تیم ملی هیج گاه اینقدر سنگین و گرون نبوده که الان هست.
تغییر نگاه بازیکنان جوانمان خوشحال کننده است عالیه
۶
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
دوستان عزیز اگه میبینید اکثر سایتا 70 درصد اخبارشون به پرسپولیس مربوط میشه ... دلیلش این نیست که طرفدار پرسپولیسن یا بر ضد پرسپولیس ... دلیلش اینه که تعداد کاربرشون اضافه بشه ... شما فرض کنید در مورد سپاهانی بنویسند که اتفاقا اگه بخواند به هزینه های سرسام آورش برا تیم داری گیر بدن . هر روز میتونند دو جین اخبار بنویسند ... اما کیست که به این اخبار توجه کنه کل سپاهان شاید بیست هزار هوادار داشته باشه ... که اگه بر فرض میانگین بگیریم مثلا خیلی خوشبینانه روزی پنج نفر از هوادارانش به سایتهای مختلف سر بزنند ... و این در مقابل هوادارن چهل میلیونی پرسپولیس قد یه ارزنه ..... اما خب بی سیاستی تو فوتبال ایران بیداد میکنه ... چطور پرسپولیسی که هر وقت خوبه یه ملت خوبن . و با هر بردش یه ملت شاد میشن و غرور یه ملت صد چندان میشه . باید کمتر از سپاهان یا استقلال هزینه کنه .... پرسپولیسی که اگه نگاه به تاریخ بکنیم هر موقع سرحال بوده کل فوتبال ایران سرحال و تماشاگر پسند میشد ... اللخصوص بزرگی تیم ملی در آسیا مستقیم به بزرگی پرسپولیس گره خورده ... حالا ببینید چرا پرسپولیس نمیتونه برا جذب یکی از ستاره های بی چون و چرای فوتبال ایران پونصد میلیون بیشتر بده در حالی که همون بازیکن حاضره از قیمت پیشنهادی دیگر تیم ها 25 درصد کمتر بگیره اما پرسپولیس بشه ... و هزار و یک چرای دیگه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر