فهرست
یورولیگ؛ صعود کریم و سردار، حذف علیرضا
یورولیگ؛ صعود کریم و سردار، حذف علیرضا

یورولیگ؛ صعود کریم و سردار، حذف علیرضا

آی‌اسپورت- مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در حالی به پایان رسید که از بین تیم‌هایی که بازیکنانی ایرانی در اختیار داشتند روستوف روسیه و المپیاکوس یونان به مرحله بعد صعود کردند و آلکمار هلند از مسابقات حذف شد.

روستوف که سردار آزمون را در اختیار دارد، در مجموع دو بازی رفت و برگشت توانست 5-1 اسپارتاپراگ چک را شکست دهد. روس‌ها که در خانه 4-1 اسپارتاپراگ را برده بودند، در خانه این تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند. سردار در هر دو بازی به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد و یک گل در بازی رفت هم به ثمر رساند.

المپیاکوس که ماه قبل کریم انصاری‌فرد را به خدمت گرفته برابر عثمانلی‌اسپور ترکیه قرار گرفت و در حالی که بازی رفت را در خانه بدون گل متوقف شده بود، در بازی برگشت و با درخشش انصاری‌فرد که توانست دبل کند، 3-0 حریف ترکیه‌ای را از پیش رو برداشت.

آلکمار هم که علیرضا جهانبخش را مثل همیشه در ترکیب ثابت داشت، در خانه لیون هم متحمل شکستی سنگین شد و 7-1 شکست خورد. آلکمار در بازی رفت هم 4-1 شکست خورده بود و امید چندانی به صعود نداشت. جهانبخش تک گل تیمش را در بازی رفت به ثمر رسانده بود. لیون در مجموع با نتیجه سنگین 11-2 آلکمار را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد. حذف تلخ آلکمار با علیرضا جهانبخش، تنها حذف ایرانی‌ها در این مرحله بود.

فردا و با قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی، کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون همراه با تیم‌هایشان، حریفان مرحله بعد را خواهند شناخت.

     
آی اسپورت
2017-02-24 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر