فهرست
هشدار به استقلال: یزدانی را کنترل کنید
هشدار به استقلال: یزدانی را کنترل کنید

هشدار به استقلال: یزدانی را کنترل کنید

آی اسپورت - سیاوش یزدانی یکی از خریدهای استقلال در نقل و انتقالات تابستانی است. مدافعی که هر چقدر درون زمین موثر است اما خارج از آن با حواشی متعددی دست و پنجه نرم می‌کند. نمونه‌هایش را بارها دیده‌ایم. بخصوص در دو بازی سپاهان مقابل پرسپولیس در دور برگشت لیگ برتر و فینال جام حذفی. یزدانی در آن دو بازی، صحبت‌هایی جنجالی انجام داد که نشان می‌دهد چقدر برای ورود به حاشیه استعداد دارد.

استقلال برای جذب سیاوش یزدانی مبلغی در حدود یک میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه کرده. مبلغی سنگین که سپاهان هرگز آن را برای حفظ این میانی و بلندقامت پرداخت نمی‌کرد. استقلال اما یزدانی را به عنوان یکی از نخستین خریدها به تور انداخت و زمینه را برای حضورش در پیراهن آبی فراهم کرد. این مدافع البته دو سال قبل هم مورد توجه استقلال بود اما تصمیم گرفت برای ادامه فوتبال به اصفهان برود و پیراهن سپاهان را بپوشد.

سیاوش یزدانی در روزهای اخیر انواع و اقسام مصاحبه‌ها را انجام داده و به نکته‌های ویژه‌ای هم اشاره کرده. نکته‌هایی که از همین حالا هواداران استقلال را عصبانی کرده و آن‌ها را مقابل این مدافع قرار داده است. یزدانی در مصاحبه‌ای مدعی شد که هواداران استقلال او را به حاشیه نبرند، چون علاقه‌ای به ورود به حاشیه ندارد!

همین صحبت‌های یزدانی به موضوعی مهم در فضای مجازی تبدیل شده. هواداران استقلال که همیشه حامی بازیکنان این تیم بوده‌اند، معتقدند چه حاشیه‌ای برای یزدانی ساخته‌اند که او از همین ابتدا پای آن‌ها را وسط می‌کشد و از آن‌ها چنین خواهشی می‌کند. قریب به اتفاق مواقع دیده‌ایم که ادمین‌های مجازی و همچنین هواداران حاضر روی سکو، از بازیکنان استقلال حمایت می‌کنند اما حالا یزدانی در همین ابتدا حرفی زده که شاید برایش مشکلات عدیده‌ای را به‌وجود بیاورد.

برای استقلال، مهمترین موضوع کنترل بازیکنان جدید و بخصوص سیاوش یزدانی است. مدافعی که هنوز نمی‌داند چه حرفی بزند و کدام صحبت‌ها را انجام ندهد. سیاوش یزدانی اگر کنترل نشود، شاید حواشی بسیاری برای تیم بزرگ استقلال بسازد. اگر این اتفاق رخ بدهد اما می‌توانیم مدافعی آماده را در زمین ببینیم و البته بازیکنی بی‌حاشیه در خارج از مستطیل سبز. وگرنه کار استقلال در این فصل زار است.

 

ایران ورزشی 

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-07-08 17:04:00
نظر دهید

۵ نظر
!!!
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۴
کیسه بزرگترین اشتباهش رو با خرید این عنتر انجام داد. به درد بخور بود سپاهان ولش نمیکرد
!!!
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۵
عنتر پدرته
۱
منتقد
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
پرسپولیس امسال تو دربی مهاجم نیاز نداره همین بچه ...نی خودش کارو درمیاره واسمون
.
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۵
.
دو ستاره قلابی
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶
هر بازیکنی علیه پرسپولیس عرعر کنه کیسه ده برابر قیمتش میخره زیبا نیست
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر