فهرست
دیسلایک؛ ۱۱۵ بازی ملی با پیراهن پرسپولیس!
دیسلایک؛ ۱۱۵ بازی ملی با پیراهن پرسپولیس!

دیسلایک؛ ۱۱۵ بازی ملی با پیراهن پرسپولیس!

آی اسپورت - جلال حسینی چند روز قبل خبر خداحافظی‌اش از بازی‌های ملی را اعلام کرد و یک‌شنبه هم باشگاه پرسپولیس مراسمی ترتیب داد تا از زحمات چندین ساله کاپیتان خود تقدیر کند. اینکه چرا باشگاه پرسپولیس چنین مراسمی را برگزار کرد، بیشتر برمی‌گردد به همان اختلاف‌های کهنه میان آن‌ها و فدراسیون‌فوتبال. بعد از برگزاری این مراسم، انتقادها به سمت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج و همکارانش سرازیر شد. قریب به اتفاق هواداران فوتبال معتقدند چرا این مراسم را فدراسیون‌فوتبال برای جلال حسینی در نظر نگرفت و چرا آن‌ها اقدامی انجام ندادند.

جلال حسینی شنبه خبر خداحافظی‌اش را اعلام کرد و یک‌شنبه نیز در کنفرانس مطبوعاتی و البته مراسمی که باشگاه پرسپولیس تدارک دید، شرکت کرد. پرسش کلیدی اینجاست که آیا فدراسیون‌فوتبال می‌توانست در این فاصله‌ی تنها یک‌روزه، مراسمی در حد اندازه‌های کاپیتان سابق تیم ملی برگزار کند؟ به نظر این انتقادها غیرمنصفانه است، چون نه فدراسیون‌فوتبال از تصمیم حسینی خبر داشت و نه هیچ‌یک از مدیرانش.

نکته عجیب دیگر که مراسم تقدیر باشگاه پرسپولیس از حسینی را زیر سوال می‌برد، پیراهنی است که برانکو و سیدجلال در دست گرفته‌اند. پیراهنی که روی آن عدد ۱۱۵ حک شده و همه بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس نیز آن را امضا کرده‌اند. مراسم، مراسم تقدیر از حضور ۱۰ ساله حسینی در تیم ملی و انجام ۱۱۵ بازی برای این تیم است. آیا بهتر نبود عدد ۱۱۵ روی پیراهن تیم ملی حک شود و نه پرسپولیس؟ عکس یادگاری سیدجلال با پیراهن پرسپولیس، برخلاف همیشه بدجوری توی ذوق می‌زد. انگار که حسینی ۱۱۵ بازی ملی برای پرسپولیس انجام داده است!

ایران ورزشی

۱۶ ۸  
آی اسپورت
2018-12-03 01:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
ضد لنگ
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۲:۱۸
آقا جان اکثر لنگی ها اصلا تیم ملی رو قبول ندارن. فقط لنگ. حتی آمار قهرمانی رو بعد از تولد لنگ حساب میکنن و تعداد قهرمانی های مثلا تاج و بقیه تیم ها که 30 سال قدیمی تر از لنگ هستن رو حساب نمیکنن. دوسال پیش میگفتن کیروش میخواد با دعوت کردن زیاد از لنگ به تیم ملی، لنگ رو دچار بحران کنه و تیم ملی پشم کیه و ما فقط لنگ برامون مهمه. وقتی کیروش شروع کرد به دعوت نکردن باز همون ها گفتن داره با اینکار به لنگ نازنین ما توهین میکنه. خلاصه بلاخره ما نفهمیدیم لنگی ها تیم ملی رو دوست دارن یا نه؟ اگر نه که دیگه با پرچم ژاپن یهو میگن لنگ حکم تیم ملی رو داره و وای و آخ و توهین و فلان؟ خلاصه که شما لنگی ها یک بار محض رضای خدا با خودتون این تناقض ها رو کنار بذارید. اگر لنگ براتون از تیم ملی مهمتره پس مشکلی با کل کل با پرچم ژاپن و دعوت نشدن بازیکن هاتون به تیم ملی رو نداشته باشید.
این داستان 115 روی پیرهن لنگ هم مثل ستاره جعلیشونه. صرفا برای عقده ست.
چون مثلا اگر امسال قهرمان آسیا میشدن یک ستاره دیگه هم میزدن؟ بعد سوال پیش میومد که یکیش برای لیگه و یکیش برای آسیاست؟
برای همین احتمالا پیراهن جدیدشون پاورقی داره که پایینش توضیح میده چیه داستان ستاره و 115 بازی سیدصخرعلی حسینی
۵
خبرناهاران پیروزی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۲:۵۲
خخخخخ این آیسپورت درپیتی تمام مطالبش در مورد سید جلاله که. ورزش 3 و نود کجا و این آی اسپورت کجا!!! همون بهتر که سالی یبار سر میزنم به این سایت مزخرف
۴
محمد
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۶:۱۶
فدراسیون خبر نداشت که کیروش به زور سید جلال رو مجبور به خداحافظی کرد؟
کنت دراکولا
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
چرا این کار سید جلال توی ذوق میزد و باعث شد تو خبرنگار مطلب انتقادی بنویسی ولی وقتی کیروش چهار بار رفتن به جام جهانیشو که دو مرتبش به ما مربوط نبود رو با پیراهن شماره ی چهار تیم ملی ما به رخ بکشه اونموقع اشکال نداشت!!!؟؟؟یه سوزن هر موقع به خودت زدی یه جوالدوز هم به ما بزن و کمتر اتیش بگیرین.
مهدی ک
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۵
پرسپولیس و سر مربی اش کماکان در برابر تیم ملی ایستاده اند و متاسفانه با حمایت هواداران هر روز بیشتر به این اختلاف دامن می زنند .جای بسی تاسف .
۶
666
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
تیم ملی ما پرسپولیسه
محسن
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۳
سیاسی کاری از سر و روی باشگاه میباره، سید جلال میتوانست یکی از پیراهن های خودش در تیم ملی را برای اینکار اختصاص داده تا دوستان پرسپولیس وبرانکو روی آن امضا و یادگاری مینوشتند اما هواداران خودشان باید عاقل باشند
۲
###
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
خب این مراسم تقدیر باشگاه پرسپولیس از حسینی بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر