فهرست
زلاتان در مسیر بازگشت به رختکن میلان
زلاتان در مسیر بازگشت به رختکن میلان

زلاتان در مسیر بازگشت به رختکن میلان

آی اسپورت- چند روز پیش بود که زلاتان ایبراهیموویچ  با انتشار پستی منحصر به فرد در صفحه رسمی اش در اینستاگرام رسما اعلام کرد  که دوران موفق حضورش در لیگ ام.ال.اس  و باشگاه لس آنجلس گلکسی به پایان رسیده و او قصد ترک لیگ آمریکا را دارد. به گزارش فوتبالی این طور به نظر می رسد که این ستاره سوئدی دیگر قصد بازی کردن در آمریکا را ندارد. از همین رو و در روزها و هفته های اخیر گمانه زنی های فراوانی درمورد مقاصد احتمالی ایبرا در فوتبال اروپا مطرح شد؛ از پیوستن به ناپولی و بولونیا گرفته تا بازگشت به منچستریونایتد. اما حالا اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شده که باشگاه میلان قصد دارد در ملاقات با مینو رایولا، مدیر برنامه زلاتان شرایط بازگشت این ستاره ۳۸ ساله و سوئدی به سن سیرو را فراهم کند.

دراین میان، اولین دیدارها میان سران روسونری و مینو رایولا برای انجام این انتقال صورت گرفته و این روزها مدیران میلان در حال بررسی شرایط تیمشان برای خرید زلاتان در بازار نقل و انتقالات زمستانی هستند. 

گزارشهای منتشره حکایت از آن دارد که دیدار میان مینو رایولا و باشگاه میلان، فقط برای بحث برسر تمدید قرارداد جانلوئیجی دوناروما نبوده و سوژه اصلی این دیدار و گفتگو بازگشت ایبرا به سن سیرو بوده است.البته شنیده می شود که ایبرا به رغم سن و سال بالایش، دستمزدی نجومی را در خواست دارد ولی باید منتظر ماند و دید که روند مذاکرات چطور پیش خواهد رفت.

زلاتان سالها پیش تجربه پوشیدن پیراهن روسونری را داشته و در طول آن دوره یکی ازستاره های فوق العاده میلان به حساب می آمد و حتی آخرین قهرمانی میلان در سری آ در سال 2011 با نقش آفرینی این ستاره سوئدی رقم خورد.

۲    
آی اسپورت
2019-11-21 12:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر