فهرست
ماجرای عکس تلخ وریا چه بود؟
ماجرای عکس تلخ وریا چه بود؟

ماجرای عکس تلخ وریا چه بود؟

آی اسپورت - روز شنبه بود که باشگاه استقلال خبر از ابتلای چند بازیکن تیمش به ویروس کرونا داد که در این بین، نام وریا غفوری کاپیتان سنندجی استقلال نیز دیده می شد. اما امروز عکس تلخی از وریا غفوری منتشر شد که به نظر می رسد او در بالکن خانه اش دوران قرنطینه اش را می گذراند و برای اینکه اعضای خانواده اش نیز به کرونا مبتلا نشوند، از پشت شیشه با آنها در ارتباط است.

در این عکس، غفوری را می بینیم که از پشت شیشه ی درب بالکن، در حال بوسیدن دخترش «بارین» است و در بازتاب شیشه های درب نیز می توان تصویر «رادین» پسر بزرگتر وریا را دید که نگاهش را به پدرش دوخته است. اما داستان آنجا غم انگیز می شود که می فهمیم امروز تولد بارین است و عملا وریا نمی تواند در جشن تولد دخترش حضور داشته باشد و احتمالا باید از پشت همان درب شیشه ای نظاره گر 3 ساله شدن دخترش باشد. بارین یک اسم کُردی است که به معنای بارندگی است. وریا که دوران فوتبالی‌اش با بیشترین سکوت و کمترین حواشی در تیم‌های پاس تهران، پاس همدان، شهرداری تبریز، نفت تهران و سپاهان اصفهان همراه بود، ناگهان از دو سال قبل در متن موج‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در بین ورزشی‌ها حضور یافت و مورد توجه قرار گرفت و در سریعترین زمان ممکن به کاپیتان محبوب استقلالی ها بدل گشت.

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-07-07 17:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹، ۲۲:۱۰
درد و بلاش بخوره تو سر افشین پیروانی سبک مغز
افشین پیروانی می خواست پوکر قهرمانی که قبلا سلطانی فر همه کارهاشو انجام داده بود از نقل و انتقالات و مربیو کوفت و زهرمارشو انجام داده بود تا تضعیف استقلال و الباقی رقبا به اسم خودش تموم کنه خواست بعد از یک قرن ناکامی تو هر کاری یک بارم محبوب دل هوادارای پرسپولیس بشه که بگن عجب با تعصبه و کوفت و زهرمار الان پیروانی حاضره جوابگو باشه !
۱
فقط قرمز
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۳۸
به عنوان یک پرسپولیسی برای وریا غفوری و تمام بیماران کشورم آرزوی سلامتی و تندرستی دارم ولی خداروشکر وریا جونه بدن قوی داره و رد میکنه بیماری رو و نیاز نیست شما اینقدرروضه سوزناک بخونید هستند کسانی در شهرما که وضعیت بسیار بدی دارن ولی چون معروف نیستن هیچکس نیست که براشون ساز سوزناک کوک کنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر