فهرست
بزرگنمایی عملکرد شفر؛ پای چه کسی در میان است؟
بزرگنمایی عملکرد شفر؛ پای چه کسی در میان است؟

بزرگنمایی عملکرد شفر؛ پای چه کسی در میان است؟

آی اسپورت - درحالی که چند هفته به پایان هفدهمین دوره رقابت‎های لیگ برتر باقی مانده است، مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند تا زمینه تمدید قرارداد شفر را فراهم کنند. این درحالی است که به دنبال نتایج قابل‌قبولی که شفر با استقلال گرفته طبیعتا رقم قرارداد او نسبت به گذشته بیشتر خواهد شد.

هرچند براساس مصاحبه‌هایی که مدیرعامل و برخی اعضای هیات مدیره استقلال قبلا انجام داده بودند، قرارداد شفر باید با ۵۰۰ هزار دلار تمدید می‌شد اما ظاهرا برخی افراد نزدیک به باشگاه در تلاش هستند برای نفع بردن بیشتر از قرارداد شفر این مبلغ را چند برابر کنند.

در این میان سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال نیز که تمایل دارد قرارداد شفر را تمدید کند در مصاحبه‌های اخیرش که پرتعداد نیز شده است، کار سرمربی آلمانی را بیشتر از آنچه هست بزرگ جلوه داده تا اگر با رقم بیشتری قرارداد او را تمدید کرد مورد هجمه قرار نگیرد.

این درحالی است که برخی افراد که خود را به باشگاه نزدیک کرده‌اند به دنبال بالا بردن رقم قرارداد شفر و پسرش هستند تا برای فصل آینده نفع مالی بیشتری ببرند. این افراد با بزرگ‌نمایی رسانه‌ای در تلاش هستند تا برای شفر بازارگرمی کنند و از این طریق باشگاه را تحت فشار بگذارند تا راضی به پذیرش پیشنهاد جدید شفر شود.

هر چند با نتایجی که استقلال در زمان حضور شفر کسب کرده افزایش رقم قرارداد او طبیعی است اما اینکه این افراد تلاش می‌کنند رقم قرارداد پسر او هم بیشتر شود جای تعجب دارد و مشخص می‌شود که برخی به دنبال نفع شخصی از بالا بردن رقم این دو قرارداد هستند.

به همین دلیل است که سیدرضا افتخاری نباید تحت تاثیر فضاسازی این افراد قرار بگیرد و خارج از عرف قرارداد شفر را بالا ببرد. به نظر می‌رسد مدیرعامل استقلال هم این موضوع را پذیرفته و به همین خاطر طی روزهای گذشته مصاحبه‌های زیادی کرده تا بین هواداران این موضوع را جا بیندازد.

افتخاری تاکید دارد که طی روزهای گذشته مذاکرات مستقیم و بی‌واسطه‌ای بین او و شفر برگزار شده است اما به نظر می‌رسد او تحت تاثیر برخی فشارها چنین اظهارنظری کرده و پای افراد دیگری هم در تمدید قرارداد شفر در میان است تا رقم فصل گذشته چند برابر شود. شاید هم افتخاری از حضور ساشا شفر در جلسات اخیر باشگاه استقلال خوشحال نیست و با این حرف‌ها می‌خواهد نقش او را در پروژه مذاکره با شفر برسر تمدید قرارداد کمرنگ کند.

مهر

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2018-04-14 17:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۸
نیاز به گفتن دلال و اطرافیان شفر نیست .

آنچه عیان است چه حاجت به بیان است .


شفر بالای میلیون دلار ارزش داره ، پول ما بی ارزشه و البته لیگ ما عیار و ارزشش پائینه و گرنه همین شفر بره چین یا کشورای حوزه خلیج بالای میلیون دلار میریزن به پاش
90
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۳
اگه بره چین یا کشورهای حوزه خلیج فارس! ولی نمیره چون مشتری نداره
####
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۸
به قول حسن روشن این یارو سال اخر مربیگریش هست میخواد حسابی اینا رو تیغ بزنه
۸
محسن
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
شفر،تمام شده نبود اما با استقلال، دوباره اعلام حضور کرد و نگاهها را به سوی خود معطوف کرد.شخصا معتقدم استقلال برای خیلی از مربیان جذاب است اما معلوم نیست به همین نسبت،شفر هم برای خیلی تیمها گزینه اول یا دوم باشد.مخلص کلام،مدیران نباید باج بدهند.اگر توافقی بوده ولو شفاهی،همان توافق را پیش بروند وگرنه،با رقمهای بالا،خیلی مربی پیدا میشه!!! اصلا به جز مربی و مدیر برنامه او، دیگران چکاره هستند؟؟؟ دلالان یعنی چی؟!
۸
محسن
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۴۳
جان مادرت این راستی ازمایی و من ربات نیستم را بردار.مگه به جز من و چندتا بیچاره دیگه،استکبار و صهیونیست و سگ و خر هم به سایت شما نگاه میکنند؟!!!
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
غمگینم مثل پیتزا فروشی که پیتزاهاش خمیر شده باشه

من اگر الان بودم با اقتدار نایب قهرمان بودیم
۶
ابیدل
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
می دونیدچرا بعضی مطبوعات و روزنامه و... با شفر لج کردن ؟؟می دونید چرا همه راجب تمدید قردادشفر حرف میزند؟؟چون سر جریان جذب بازیکن خارجی شفر خودش شخصا بازیکن جذب کرد و پای دلال ها رو قطع کرد حالا همون دلال ها بخوانید نود و گل و ورزش 3 و... که پول دلالیشون قطع شده دارن شلوغش میکنند بلکه چیزی گیرشون بیاد ای اسپورت اگر چاپ نکنی معلومه خودتم دلالی
۸ ۱
REAL
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
شما 6 میلیارد رو به بقال سرکوچه هم بدی بدون واسطه میتونه بازیکن بگیره ولی وقتی پولی در بساط نداری مجبوری رو بیاری به واسطه ها همین الان تغییر نظر شفر در مورد مبلغ تمدید که تصاعدی رفت بالا کار همین دلال هاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر