فهرست
ضد و نقیض از ایتالیا؛ کارلتو در ناپولی؟
ضد و نقیض از ایتالیا؛ کارلتو در ناپولی؟

ضد و نقیض از ایتالیا؛ کارلتو در ناپولی؟

آی‌اسپورت- رسانه‌های ایتالیایی نظرات متفاوتی در مورد حضور کارلتو روی نیمکت پارتنوپی دارند. انتظار می‌رود مائوریتزیو ساری در این تابستان ناپولی را ترک کند و باشگاه‌های خواهان او مانند چلسی و زنیت، می‌توانند با پرداخت رقم ۸ میلیون یورو، بند فسخ قرارداد او را فعال کنند.

از کارلو آنچلوتی به عنوان گزینه جانشینی ساری در ناپولی یاد می‌شود و برخی رسانه‌ها روز گذشته معتقد بودند سرمربی سابق میلان و یوونتوس که برای خداحافظی پیرلو به ایتالیا سفر کرده بود، مذاکراتش را با ناپولی پیش برده است.

حالا کوریره دلو اسپورت گزارش می‌دهد که حضور کارلتو روی نیمکت پارتنوپی قطعی است. تمام توافقات انجام شده و تنها چیزی که می‌تواند مانع این انتقال شود، ماندن ساری در ناپولی است اما این مساله به شدت بعید به نظر می‌رسد.

ایوان زاتزارونی، کارشناس نقل و انتقالات کوریره دلو اسپورت نوشت: «من هنوز نمی‌توانم باور کنم اما این منبعی که از آن نقل می‌کنم، هیچ وقت به من اطلاعات اشتباهی نداده است. آنچلوتی-ناپولی؛ تمام توافقات انجام شده است. دی لورنتیس، رئیس ناپولی با هیچ گزینه دیگری به جز آنچلوتی مذاکره‌ای نداشته است و یک وکیل از پارما، طی هفته اخیر با ناپولی در ارتباط بوده است. آنچلوتی منتظر پیشنهاد آرسنال بود اما این پیشنهاد هرگز نرسید و حالا خوشحال می‌شود به ایتالیا بازگردد.»

با این حال اسکای ایتالیا معتقد است: «این انتقال بسیار سخت است اما غیرممکن نیست.» این در حالی است که مائورو زوما از میلان تی‌وی اصرار دارد که آنچلوتی پیشنهاد ناپولی را رد کرده است.

 

طرفداری

     
آی اسپورت
2018-05-22 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر