فهرست
فرصت طلایی برای شماره ۷ سابق آبی‌ها سوخت
فرصت طلایی برای شماره ۷ سابق آبی‌ها سوخت

فرصت طلایی برای شماره ۷ سابق آبی‌ها سوخت

آی اسپورت - مجید نامجومطلق پس از استعفای مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال انتخاب شد. او در اولین دیدار خود در قامت سرمربی مقابل الشرطه عراق یک نیمه نه چندان خوب داشت، اما در نیمه دوم و با تعویض‌هایی که انجام داد استقلال موفق شد به بازی برگردد و دیدار مقابل الشرطه را با تساوی به پایان برساند.

نقطه اوج سرمربیگری نامجومطلق در استقلال دیدار مقابل الاهلی عربستان بود. این بازی در شرایطی برگزار شد که استقلال فقط با شکست این تیم به مرحله بعد مسابقات صعود می‌کرد. نامجومطلق با یک ترکیب متفاوت و هجومی پای به میدان گذاشت و موفق شد با شجاعتی که به خرج داد، در یک نیمه کار الاهلی را تمام کند و زمینه صعود به مرحله بعدی مسابقات را هموار کند.

ارنج نامجو مقابل الاهلی با سه مهاجم که هر سه از بهترین‌های استقلال در این دیدار بودند، پروژه موفقیت‌آمیزی بود و با رقم زدن سه گل به الاهلی، باعث پیشرفت تیم شد. این پیروزی انتظار هواداران استقلال را بیشتر از همیشه کرد و همه در انتظار پیروزی مقابل پاختاکور ازبکستان در اولین دیدار حذفی بودند. با اینکه استقلال در خط دفاع همیشه مشکلاتی داشته اما استقلالی‌ها می‌دانستند این تیم در خط هافبک با بازیکنانی چون علی کریمی و مسعود ریگی و در خط حمله با مهاجمانی، چون دیاباته، مهدی قائدی و ارسلان مطهری بسیار خطرناک ظاهر خواهد شد.

در واقع سرنوشت شماره هفت افسانه‌ای آبی‌ها در سالیان نه چندان دور به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ گره خورده بود؛ جایی که اگر نامجومطلق موفق می‌شد دست به کار‌های بزرگی بزند، به عنوان نفر اول نیمکت آبی‌های پایتخت در فصل آینده معرفی می‌شد ولی حذف در دوحه، امیدهای مجید برای ماندن روی نیمکت استقلال را کمرنگ کرد. نیمکتی که حالا بعد از استراماچونی و فرهاد مجیدی به او رسیده بود و احتمالا مدیران باشگاه از نامجومطلق هم عبور می‎‌کنند تا گزینه دیگری روی نیمکت تیم بنشیند. از امروز، دوباره بحث انتخاب سرمربی جدید برای استقلال داغ می‌شود.

 

میزان 

     
آی اسپورت
2020-09-27 13:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر