فهرست
ملاقات مرموز در رستوران لندن/ سرمربی بعدی رئال؟
ملاقات مرموز در رستوران لندن/ سرمربی بعدی رئال؟

ملاقات مرموز در رستوران لندن/ سرمربی بعدی رئال؟

آی‌اسپورت-  در رستورانی در لندن زین‎الدین زیدان و دیوید بکام با مائوریسیو پوچتینو و دستیارش ملاقاتی داشتند و شاید دلیل این ملاقات متقاعد کردن پوچتینو برای قول هدایت رئال بوده است. تصادفی یا یک قرار ملاقات از پیش تعیین شده؟ در یک رستوران با ستاره میشلن در لندن، سرمربی تیم فوتبال تاتنهام، مائوریسیو پوچتینو، با خسوس پرس، زین‌الدین زیدان و دیوید بکام دیدار کرد. این ملاقات به شایعات اخیر دامن زد، به نظر قرار است او سرمربی بعد رئال مادرید باشد.

رستوران لوکاندا لوکاتلی بسیار به هاید پارک لندن نزدیک است. روزنامه سان عکسی از زیدان و بکام که در حال ترک رستوران هستند منتشر کرده است. عکاسی که این عکس را ثبت کرده مدعی شده ۳ دقیقه بعد از خروج این دو پوچتینو و دستیارش از همان در خارج شدند. این روزنامه مدعی شده احتمالا ملاقاتی بین این افراد در رستوران در جریان بوده است و دو ستاره سابق رئال مادرید در تلاش بودند تا سرمربی تاتنهام را برای پیوستن به رئال مادرید متقاعد کنند.

با وجود نتایج قابل قبول سانتیاگو سولاری اگر او موفق به کسب جام و عنوان نشود بعید است که بتواند جایگاهی در تیم داشته باشد و از سمتش برکنار نشود. از طرفی فلورنتینو پرس پیش از این که به دنبال جذب پوچتینو بوده است و البته موفق به جذبش نشده است.

۳    
آی اسپورت
2019-02-11 01:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر