فهرست
دایی در کنفرانس؛ این نتیجه، توهین به ماست
دایی در کنفرانس؛ این نتیجه، توهین به ماست

دایی در کنفرانس؛ این نتیجه، توهین به ماست

آی اسپورت – علی دایی در نشست خبری خود بعد از توقف تیمش مقابل استقلال خوزستان، نتیجه به دست آمده را یک توهین به تیمش دانست. او البته از مشکلات باشگاه سایپا هم حرف زد. صحبت‌های شهریار را بخوانید:

  • نیمه اول را خوب و بهتر از استقلال خوزستان شروع کردیم. می‌توانستیم  با نتیجه بهتری به رختکن برویم ولی در نیمه دوم استقلال خوزستان بهتر از ما کار کرد. متاسفانه دو مسابقه است در نیمه دوم نمایش خوبی نداریم. البته با وجود همین بد بازی کردن می‌توانستیم گل دوم را بزنیم که اگر این اتفاق می‌افتاد، گل سوم را هم به ثمر می‌رساندیم ولی وقتی از دو قدمی دروازه توپ را نمی‌زنیم، نتیجه همین است.
  • از یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم که هنوز باور نمی‌کنم و در شوک هستم چطور آن گل را خوردیم. استقلال خوزستان در نیمه دوم از ما بهتر بود و متاسفانه نتوانستیم در خانه خودمان این تیم را شکست دهیم؛ همین مسئله موجب بیشتر شدن فاصله ما از صدر جدول شد؛ باید تلاش بیشتری داشته باشیم.
  • هفته بعد بازی سختی در جام حذفی برابر صنعت نفت در آبادان داریم که اهمیت زیادی برای ما دارد. ان‌شاالله سعی داریم کمبودها را جبران کنیم. تیم ما در روال بدی قرار دارد و هر کاری کردیم، تنها تا حدودی توانستیم تغییراتی ایجاد کنیم؛ متاسفانه مصدومیت‌ها دست و بال ما را بسته است؛ این زمین خراب پدر ما را درآورده و نمی‌توانیم روی زمین کار کنیم. از باشگاه خواستیم زمین تمرین و زمین بازی ما را عوض کند. این مسائل موجب می‌شود مثلا یک نیمه را برابر استقلال خوزستان از دست بدهیم.
  • امروز روی نیمکت غیر از مهرداد کفشگری، همه بازیکنان زیر 23 و زیر 21 سال سن داشتند. توانایی ما همین است، باشگاه ما همین است و باید با همین شرایط ادامه دهیم. بازی سختی در آبادان داریم و سعی داریم از این مشکلات خارج شویم و با این شرایط کنار بیاییم. حتما در نیم‌فصل سه، چهار بازیکن خوب می‌خواهیم تا نقاط ضعف را پوشش داده و بهتر شویم.
  • نه تنها در تیم‌های صنعتی، بلکه در بین باشگاه‌های لیگ برتری نیز جزو دو، سه تیم پایین جدول از نظر مالی هستیم. سال قبل تلاش زیادی کردیم و مدیر عامل قبلی کارخانه به ما وعده داد زمین تمرین را درست می‌کند ولی به دلیل مشکلات این کار انجام نشد. بودجه‌ای که باشگاه برای ما در نظر گرفته، دست و بال ما را بسته و نتوانستیم بازیکنی بگیریم؛ با این حال نباید روند نتیجه‌گیری ما اینطور باشد که امروز برابر استقلال خوزستان مساوی کنیم؛ این یک توهین به ما است که در زمین خودمان در حالی که یک بر صفر جلو هستیم، در نیمه دوم همه چیز عکس شود. ما قبول کردیم باید با این شرایط بسازیم و دنبال بهانه نیستم. ان‌شاالله به ما کمک شود تا بتوانیم دوباره نتیجه بگیریم.
۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-30 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۸
قهرمان پوشالی .دایی مسخره،خاک پای رادو هستی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر