فهرست
این بارسای آشفته؛ بدترین دفاع ۲۰ سال گذشته
این بارسای آشفته؛ بدترین دفاع ۲۰ سال گذشته

این بارسای آشفته؛ بدترین دفاع ۲۰ سال گذشته

آی اسپورت - در یکی از مسابقات هفته دوازدهم لالیگا اسپانیا بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال بتیس بود و در یک مسابقه عجیب با نتیجه ۴-۳ مقابل حریف آندلسی خود تن به شکست داد. این نتیجه، ناکامی دیگری برای آبی اناری ها در بسته نگه داشتن دروازه شان بود.

بعد از دو پیروزی ۳-۰ و ۱-۰ به ترتیب مقابل آلاوز و وایادولید در هفته های اول و دوم، بارسلونا در ۱۰ مسابقه بعدی خود در لالیگا نتوانسته کلین شیت کند و در مقابل رقبای بعدی خود یعنی هوئسکا، سوسیه‌داد، ژیرونا، لگانس، بیلبائو، والنسیا، سویا، رئال مادرید، وایکانو و بتیس دروازه خود را باز شده دیده است.

این بدترین روند بارسلونا از نظر ناکامی در ثبت یک کلین شیت از فصل ۹۹-۱۹۹۸ تاکنون است. در فصل مورد اشاره شاگردان لویی فن خال بعد از برتری ۱-۰ مقابل اکسترمادورا در هفته دوم، در ۱۲ هفته بعد دروازه خود را باز شده دید و تا هفته پانزدهم و پیروزی ۱-۰ مقابل وایادولید، دیگر نتوانست در مسابقه ای دروازه خود را بسته نگه دارد.

با احتساب ۴ گل بازی روز گذشته، بارسلونا در این فصل ۱۸ گل دریافت کرده که در مقایسه با ۱۴ گل سویا (تیم دوم جدول) و ۸ گل اتلتیکو مادرید (تیم سوم جدول) آمار ضعیف تری است. در حقیقت در بین ۱۰ تیم نیمه بالایی جدول تنها لوانته رده هشتمی با دریافت ۱۹ گل، کارنامه بدتری نسبت به صدرنشین مسابقات داشته که این نمی‌تواند خبر خوبی برای ارنستو والورده باشد.

نود

     
آی اسپورت
2018-11-12 20:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر