فهرست
عمران‌زاده: رحمتی تماس گرفت، مشکلی نداریم
عمران‌زاده: رحمتی تماس گرفت، مشکلی نداریم

عمران‌زاده: رحمتی تماس گرفت، مشکلی نداریم

آی اسپورت – حنیف عمران زاده مدافع سال‌های دور استقلال که اخیرا خداحافظی‌اش از فوتبال را اعلام کرد از سوی کمیته پیشکسوتان استقلال در جریان بازی این تیم مقابل نفت آبادان مورد تجلیل قرار گرفت. این بازیکن مازندرانی از هواداران استقلال تشکر و خداحافظی کرد. نکته مهم این بود که به نظر می‌رسید بازیکنان فعلی استقلال به‌خصوص آنهایی که سابقه همبازی بودن با وی را داشتند چندان رغبتی به شرکت در مراسم خداحافظی‌اش نداشتند. اما خود حنیف در این باره نظر و به خصوص درباره سید مهدی رحمتی دیگری دارد. او به رزونامه فرهیختگان گفنه: « اصلا چنین چیزی نیست. زمانی که هواداران استقلال برایم سنگ‌تمام گذاشتند، بازیکنانی تیم مثل مرتضی تبریزی، مهدی قائدی، میثم تیموری و حتی دکتر ستوده نیز به سمت من آمدند و با من خوش‌وبش کردند. البته خیلی دیگر از بازیکنان استقلال را هم در راهروی باشگاه دیدم و از دور باهم احوالپرسی کردیم. اتفاقا مهدی بعد از بازی زنگ زد و گفت متوجه حضور من کنار زمین نشده است. من با مهدی مشکلی ندارم و هفته‌ای چندبار تلفنی باهم صحبت می‌کنیم. مهدی از دوستان خوب من است و همیشه آرزو می‌کنم بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.»

 

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-12-01 08:44:00
نظر دهید

۲ نظر
امید
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۵
از سی تا بازیکن اینا اومدن پیشش: مرتضی تبریزی، مهدی قائدی، میثم تیموری که روی هم رفته ده بازی واسه استقلال نکردن.
این نشون میده که ما باید از خودمون نام نیک باقی بگذاریم تا عاقبت بخیر شویم.
وگرنه با مشت و لگد و دعوا و محبوب شدن واسه سکوهای خالی از .... تهش میشه این که هم تیمیهای سابقتم روشون نمیشه باید یه عکس یادگاری بندازن.
والسلام.
۵
امید
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۸
از سی تا بازیکن اینا اومدن پیشش: مرتضی تبریزی، مهدی قائدی، میثم تیموری که روی هم رفته ده بازی واسه استقلال نکردن.\r\nاین نشون میده که ما باید از خودمون نام نیک باقی بگذاریم تا عاقبت بخیر شویم.\r\nوگرنه با مشت و لگد و دعوا و محبوب شدن واسه سکوهای خالی از .... ، آخرش میشه این که هم تیمیهای سابقتم روشون نمیشه باهات یه عکس یادگاری بندازن.\r\nوالسلام.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر