فهرست
اصرار شما هم منفعت‌طلبی است آقا پیروانی!
اصرار شما هم منفعت‌طلبی است آقا پیروانی!

اصرار شما هم منفعت‌طلبی است آقا پیروانی!

آی اسپورت - این ماجرای سرنوشت لیگ نوزدهم هم حسابی داستان شده است. فدراسیون و سازمان لیگ هم مانده‌اند چه تصمیمی بگیرند. از یک طرف بیش از نیمی از تیم‌های لیگ خواهان لغو ادامه مسابقات هستند و البته قهرمان اعلام نشدن لیگ و از طرف دیگر پرسپولیس و یکی دو تیم دیگر اصرار دارند که بازی‌های لیگ باید ادامه پیدا کند. هر دو طرف هم تا می‌توانند دلیل و بهانه جور می‌کنند تا حرف‌شان را به کرسی بنشانند. تیم‌های مخالف ادامه لیگ هی هشدار می‌دهند که برگزاری بازی‌ها خطرناک است و می‌تواند منجر به گسترش شیوع کرونا بشود. آنها فدراسیون را تهدید هم می‌کنند که اگر اتفاقی بیفتد خودشان باید پاسخگو باشند. حتی دوستان از اصطلاحاتی مثل بمب بیولوژیک و ... هم استفاده کرده‌اند بلکه بتوانند تاثیری بر تصمیم فدراسیون و سازمان لیگ بگذارند. کار البته به هشدار و تهدید هم ختم نمی‌شود و بعضی از تیم‌ها مدعی شده‌اند که خانواده‌های بازیکنان‌شان اجازه نمی‌دهند آنها از قرنطینه خانگی خارج شوند، چه برسد به این که بخواهند تمرین کنند و در مسابقات هم شرکت کنند! آخرین تیر این دوستان هم ارسال نامه به فدراسیون و سازمان لیگ برای تهیه وسایلی مثل ماسک، دستکش یکبار مصرف، تانکر مایع ضدعفونی و ... است! یعنی هر جور از بیرون به این ماجرا نگاه می‌کنیم هم خنده‌دار به نظر می‌رسد و هم تلخ و مضحک! آنها در واقع هر کاری می‌کنند تا در ابتدا بازی‌های لیگ لغو شود و در مرحله بعد پرسپولیس هم به عنوان قهرمان معرفی نشود! اما از سوی دیگر اصرار پرسپولیس هم به برگزاری بازی‌ها به همین اندازه زشت و فرصت‌طلبانه است. افشین پیروانی که به ازای هر مصاحبه از سوی تراکتوری‌ها، سپاهانی‌ها و استقلالی‌ها یک مصاحبه می‌کند و به تک‌تک آنها پاسخ‌های طعنه‌آمیز و نیش‌دار می‌دهد، سایر پرسپولیسی‌ها هم به نوبت خود را وارد ماجرا می‌کنند و از آمادگی خود برای شروع تمرینات و بازی‌ها خبر می‌دهند. حالا سوال از پرسپولیسی‌ها و افشین پیروانی این است گه اگر اختلاف‌تان با تیم دوم این قدر نبود یا اگر در رده‌های پایین‌تر جدول قرار داشتید باز هم مصر بودید که بازی‌ها برگزار شود؟ آیا شما حق دارید به این ماجرا این قدر فرصت‌طلبانه نگاه کنید اما دیگران نباید این قدر خودخواه باشند؟

۵ ۴  
آی اسپورت
2020-05-21 01:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسام
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۰۲:۵۷
فرصت طلبانه؟!!!!
انگار از آسمون باریده این ۱۰ امتیاز اختلاف
فرصت طلبانه تیم های دیگه ن که میگن لیگ تموم شه و باز خودخواهن و هم فرصت طلب که میگن پرسپولیس قهرمان نشه.
شما که رسانه ای هستی و خبرنگار یکمی تو‌ انتخاب کلماتت دقت کن برادر
پرسپولیس اگه اصرار به از سرگیری داره واسه اینه تو زمین میخواد قهرمان شه وگرنه میگفت مثل بیشتر اون چند تا لیگ دیگه که نیمه تموم موندن پرسپولیس قهرمان اعلام شه و تمام.
خودت خدایی از هر طرف به این کلمه فرصت طلبانه نگاه کنی خنده ت نمیگیره؟!!
۹
سیروس
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۰۸:۳۵
مصیبت این مملکت اینست که افراددزدوسابقه دارومعلوم الحالی مثل محمدعلی پیروانی معروف به افشین دادستان باشگاهی مردمی پرسپولیس شده است وچون دست همه آلوده است این باباهم یکه تازی میکندوبه هیچ دستگاهی نیزپاسخگونیست.
۴
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۰:۱۶
اگر رو کاشتیم خیار درومد!! حالا که با 10 امتیاز اختلاف صدرنشینیم.. هیچ جای دنیا هم بدون قهرمان لغو نکردن اون دو سه تا هم چون هم امتیاز بودن صدر نشیناش لغو کردن و قهرمان و تعیین نکردن.. بابا چقد بدبختید شما 10 امتیاز کم نیست .. یه فصل زحمت کشیدیم همه رو بردیم با نبود برانکو سر کردیم و مربی دوممون رو هم پروند وزارت ورزش به جرم رفتن استرا.. بازم از رو نمیرید.. این جامها واقعی و بر اساس شایستگی هستن.. یه تیم 45 سال پیش 4 جانبه امجدیه برده داره با لیگ قهرمانان آسیا به خورد ملت میده جامش رو میکوبه سر ملت.. بعد ما که به شایستگی با بیشترین برد و کمترین گل خورده و باخت صدر جدولیم و بازیهای سختمون با مدعی ها رو هم رد کردیم بیخیال شیم >؟ بدون قهرمان >>>!!!!!؟؟؟ پوکر رویایی رو بیخیال شیم >>> آناناسس...
۹
کیوان
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، ۲۲:۰۶
فقط یه راه وجود داره حداقل بازیکنان و مربیان بهانه نگیرن
باشه لیگ تعطیل ولی پولی هم نیست قرارداد بی قرارداد مگه بدون بازی پول میدن
اینو اعلام کنن همه میشن ظرفدار بازی
انگار خون اینا از ماها رنگین تره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر