فهرست
یک سوال از برانکو:‌ چرا همیشه رامین؟‌
یک سوال از برانکو:‌ چرا همیشه رامین؟‌

یک سوال از برانکو:‌ چرا همیشه رامین؟‌

آی اسپورت- علی علیپور، اولین بازیکنی بود که در دربی روز گذشته با نظر برانکو از روی نیمکت بلند شد و خودش را به ترکیب ثابت پرسپولیس رساند. تشخیص اینکه پرفسور در این لحظه قصد دارد کدام بازیکن را از ترکیب بیرون بکشد، کار چندان دشواری به نظر نمی‌رسید. درست مثل همیشه، برانکو اعتمادش به رامین را زودتر از مهره‌های دیگر از دست داد و تصمیم گرفت علیپور را به جای رضاییان به زمین مسابقه وارد کند. این تعویض در شرایطی رقم خورد که رامین با چند ارسال خوب روی دروازه حریف و چند ضربه ایستگاهی خطرناک، یکی از اصلی‌ترین امیدهای پرسپولیس برای بازگشت به زمین مسابقه بود. آمار این فصل رامین به نسبت دقایق حضورش در زمین، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد اما برانکو به هیچ قیمتی قصد ندارد تا آخرین لحظات یک نبرد، به این بازیکن اعتماد کند. مدافع-هافبک شماره 27، اولین گزینه برانکو برای تعویض در هر مسابقه و اولین انتخاب او برای نیمکت‌نشینی در صورت تکمیل‌بودن ترکیب نفرات خط دفاع و هافبک است. سرمربی قرمزها با اکراه آشکاری بازگشت رامین از فوتبال ترکیه به پرسپولیس را پذیرفت اما ظاهرا هرگز نتوانست با ماجراهای عجیب ابتدای فصل کنار بیاید و رابطه صمیمانه فصل گذشته را با این ستاره تکرار کند. حتی درخشش رضاییان نیز نظر ایوانکوویچ را تغییر نداد و در نیمه دوم دربی، باز هم نوبت به تعویض این بازیکن رسید و او این بار نارضایتی‌اش از این تعویض را روبروی دوربین‌های تلویزیونی به نمایش گذاشت. به عنوان بازیکنی که گره بسیاری از بازی‌های پرسپولیس را با پاس‌های طلایی و گل‌های تماشایی باز کرده، رامین رضاییان انتظار دارد که سهم بیشتری از نبردهای پرسپولیس داشته باشد و با ادامه این روند، بعید نیست که او در تابستان دوباره تصمیم به جدایی از جمع سرخپوشان بگیرد. سرمربی کروات قرمزها بارها نشان داده که میانه چندانی با انعطاف‌پذیری ندارد. او بر خلاف همه هواداران پرسپولیس، بوی گل و پاس گل را در حرکات رضاییان احساس نمی‌کند و از هر فرصتی، برای کنار گذاشتن این مهره تنومند از ترکیب تیم اقدام می‌کند.

۵ ۸  
آی اسپورت
2017-02-13 16:34:00
نظر دهید

۸ نظر
a
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
وقتی از ترکیه با خفت و یک تیک پا پرتش کردند بیرون التماس تراختور میکرد بیاد تیم ما
ولی تراختور دید در حد پاک کردن کفشای ایرانپوریان بیشتر نیست
حتی چند بار هم کفشای بازیکنامونو واکس زد
ولی بازم آدم حسابش نکردیم
۸ ۲
امید از تفت
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
خدا هم از شما ناامید شده خخخخخ
ضد پان ترک ها
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
با این همه ادعا چه ادبیاتی داری تو! واقعن اون ادمی که توی این سایت می شینه کامنت هارو می خونه نمی تونه کامنت های بی ادبانه رو پاک کنه؟
امید از تفت
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۴
یه سوال!؟ چرا همش از تعویض رضائیان انتقاد میشه. اون چیزی که من دیدم اگه مثلاً محرمی میومد بیرون رضائیان میموند احتمال گل خوردن روی ضد حمله خیلی بیشتر میشد.
حامد
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
چشم اسفنديار جناب برانكو :
وقتى امروز از قول مدير فنى تيم استقلال ( اقاى بهتاش فريبا ) خوندم كه تعويض رامين رضاييان اشتباه اقاى برانكو بود و بعد از خروج رضاييان ما از جناح چپ خودمون فشار و نگرانى به مراتب كمترى داشتيم و خروج اين بازيكن باعث كاهش حملات خطرساز روى دروازه ما شد يادم اومد كه من هم بعنوان يه هوادار پرسپوليس وقتى ديروز بيرون كشيدن رضاييان رو ديدم به سهم خودم گفتم اين تعويض عجيب هديه جناب برانكو به تيم حريفه و متاسفانه به نظر ميرسه تعويض ها چشم اسفنديار اقاى برانكو هستند و جناب برانكو صرف نظر از توانايى بازيكنان و جريان بازى براى همه بازى ها يه تعداد تعويض مشخص و محدود دارند و فعلاً سوزن تعويض ايشان روى رامين رضاييان گير كرده .، و عجيب اينكه همه هواداران هم از اين تعويض بى منطق متعجب بودند
۱
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
براي اينكه پرفسورتون عقده ايه و كينه اي ....
۶
ارش
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
غذا اينقدر شوره كه صداى خان هم در امد ديگه تعويض هاى غيرقابل درك رامين رضاييان اينقدر شوره كه مدير فنّى استقلال هم گفته برانكو بابت تعويض رضاييان اشتباه كرده و اين تعويض كمك خوبى به ما در ادامه بازى بود، حقيقتاً توى قصه قيل و قال كيروش و برانكو هميشه خودمون در دفاع از برانكو گفتيم كيروش كينه اى و ستيزه جوست حالا مونديم وقتى تعويض هاى برانكو منطق فنّى نداره به منتقدين چى بگيم
۱
بابک
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
شده حکايت زندی در دوران حضور برانکو در تيم ملی. هميشه چه جلو بوديم چه عقب زندی
بايد دقيقه 65 با علوی تعويض ميشد! برانکو مربی کلاس جهانی نبوده و نيست.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر