فهرست
تارتار در کنفرانس؛ تراکتور دست و پابسته بود!
تارتار در کنفرانس؛ تراکتور دست و پابسته بود!

تارتار در کنفرانس؛ تراکتور دست و پابسته بود!

آی اسپورت – شکست غیرمنتظره پارس جنوبی جم در خانه به تراکتورسازی باعث ناراحتی مهدی تارتار شد. او در نشست خبری خود مدعی شد که تراکتورسازی در این بازی دست و پا بسته بود! صحبت‌های تارتار را بخوانید:

  • ما مستحق باخت نبودیم. بازی را خوب شروع کردیم، اما در ادامه آنها با توجه به تجربه‌ای که بازیکنان‌شان داشتند، بازی را کنترل کردند. با این وجود، بازی در اختیار ما بود و فرق ما و تراکتورسازی آن ضربه ایستگاهی بود.
  • ما از ضربات‌مات خوب استفاده نکردیم و آنها باتجربه‌تر بودند. باید به تراکتورسازی تبریک گفته و از هواداران عذرخواهی کنیم که نتوانستیم آنها را خوشحال به منزل‌شان بفرستیم. امیدوارم ما را ببخشند که امروز خیلی تشویق‌مان کردند.
  • داور اشتباه تأثیرگذاری نداشت، اما به سمت تراکتورسازی چربش داشت. کوپال ناظمی از داوران خوب ماست و اشتباه تأثیرگذاری نداشت، اما تصمیمات 50-50 را به سود تراکتورسازی می‌گرفت که باعث شد بازیکنانم عصبی شوند.
  • تراکتورسازی در آزادی پرسپولیس را شکست داد، چون طبق کارشناسی صورت گرفته، گل‌شان سالم بود، اما مقابل ما دست و پا بسته بودند. شاید بچه‌های ما به خاطر شرایط مالی تحت تأثیر قرار گرفته باشند. ما دو جلسه تمرین را از دست دادیم، اما بچه‌های ما امروز با تعصب و با شرف بازی کردند.
  • ما مهاجم اضافه کردیم و برد می‌خواستیم، اما روی اتفاق گل خوردیم. زمانی در جریان بازی موقعیت زیادی گیر حریف می‌آید، مثل دیدار با سپیدرود که بد بودیم. اما امروز مستحق شکست نبودیم. تراکتورسازی برای مساوی آمده بود و از نوع بازی‌شان مشخص بود که دنبال تک امتیاز هستند. با این حال، با تجربه‌ای که داشتند، توانستند ما را شکست بدهند.
  • وقتی تیمی عقب برود، فضاها کمتر می‌شود و به غیر از ارسال نمی‌توانید کاری کنید. دفاع‌های آنها از دروازه‌بان گرفته تا مدافعان، بازیکنان ما بودند و اصول دفاع را خوب بلد بودند.
  • اگر مشکلات‌مان حل شود، اردویی را پیش‌بینی کرده و به فکر نفرات جدید می‌افتیم. ضمن اینکه حفظ نفرات‌مان فعلی در اولویت است. اگر مشکلات حل شود، می‌توانیم خیلی کارها انجام دهیم.
۳ ۳  
آی اسپورت
2018-12-01 18:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
....
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
پس اگه دست و پا بسته بود چطوری گل زد اقای گواردیولا
یاشاسین تراکتور
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۵
منطق یه چرتپولیسی
سیروس
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۴
اینقدرزرنزن.باختی دیگه.بهانه های بیخودی نیار.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر