فهرست
اتفاق ویژه؛ سانسور عادل در برنامه میثاقی
اتفاق ویژه؛ سانسور عادل در برنامه میثاقی

اتفاق ویژه؛ سانسور عادل در برنامه میثاقی

آی اسپورت - برنامه فوتبال برتر که حالا و برخلاف ادعای قبلی دوشنبه‌شب‌ها کاملا جای ۹۰ را اشغال کرده، این هفته قسمت ویژه‌ای را به یاد مرحوم مهدی شادمانی، روزنامه‌نگار ورزشی که پس از چند سال مبارزه با سرطان بدرود حیات گفت، تهیه کرد‌ و روی آنتن برد. مهدی شادمانی چند‌سالی هم از همکاران برنامه ۹۰ بود که یادش در فوتبال برتر گرامی داشته شد. نکته جالب و عجیب در این آیتم ویژه این بود که از مراسم تشییع‌جنازه مرحوم شادمانی در ورزشگاه شیرودی هیچ تصویری پخش نشد. این مراسم با حضور گسترده همکاران و دوستان مهدی شادمانی و چهره‌هایی مثل علی دایی، هادی طباطبایی، حبیب رضایی، آذری جهرمی وزیر ارتباطات، صالحی امیری دبیر کمیته ملی المپیک، داورزنی معاون وزیر ورزش و... برگزار شده بود.

با این همه، به‌نظر می‌رسد حضور عادل فردوسی‌پور و صحبت‌های او به یاد مهدی شادمانی در جمع مشایعت‌کنندگان پیکرش باعث شد تا هیچ تصویری از این مراسم پخش نشود. اینکه این تصمیم را خود میثاقی گرفته یا مدیران بالادستی به‌دلیل حضور فردوسی‌پور پخش تصاویر مراسم تشییع را ممنوع کرده‌اند، مشخص نیست. البته که پخش‌شدن تصویر فردوسی‌پور و صحبت‌هایش در برنامه‌ای که جای ۹۰ را اشغال کرده هم در جای خودش طنزآمیز می‌شد اما به هر حال اینکه فرزند رسانه ملی و یکی از محبوب‌ترین چهره‌های ۲۰ سال گذشته صدا‌و‌سیما در عرض یک سال اینچنین به خط قرمز شبکه سوم و شاید کل سازمان تبدیل شده هم در جای خود جالب توجه و البته خنده‌دار است.

۳۲ ۸  
آی اسپورت
2019-09-05 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
فرامرز
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۱:۲۳
اصلا چون میثاقی هیچ تصمیمی نمی تونست بگیره آوردنش جای عادل. اگر بنا به داشتن مجری تصمیم گیرنده بود که عادل داشت همین کار رو میکرد. عادل را بردند چون تصمیم میگرفت.
سلام
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۱:۵۲
تماشای این برنامه، توهین به خودمونه، باید ندیدش، والسلام
اسمان
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۳۱
برنامه فوتبال برتر هیچوقت نمیتونه جای نود را بگیره.تازه مردم هیچ رغبتی به تماسای فوتبال برتر ندارن.اقای میثاقی یقین داشته باش عادل برمیگرده.و رو سیاهی برات میمونه.زنده باد عادل فوتبال.
۹
سجاد
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۴۵
از روزی که نود تموم شده تا الان حتی یکبار برنامه تفسیری یا گزارشی با حضور میثاقی رو نگاه نکردم.
نمیتونم قیافه و بخصوص لحن حرف زدن میثاقی رو تحمل کنم،
وقتیم فوتبال میبینم همینکه میثاقی پدر فوتبال جهان شروع به حرف زدن میکنه فورا تلوزیون رو قطع و از رادیو تفسیرو گوش میدم.
اقای فروغی برات ارزو میکنم که روزی بخاطر مخاطب مدیریت کنی نه بخاطر قدرت نمایی و ایجاد امپراطوری که غیر از چشم گفتن هیچی توش نباشه.
عمر توی جوان بسیار ناپخته و حریص بقدرت هم تموم میشه،
عادل در اوج رفت و همیشه در اوج میمونه،
بزرگترین هدیه فروغی به اقا عادل این بود که عادل عزیز رو برا همیشه در قلوب مخاطبینش به بالاترین حد دوست داشتن رسوند.
که مهر مردم بزرگترین داشته اقا عادله. یاحق
مجید
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۵۶
صدا وسیما نیست که .......
۴
فرشاد
جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۵۰
عادل بهترین مجری سیما بوده...یعنی میشه دوباره برگرده...تموم لذتم از تلویزیون برنامه نودبود..خداکنه اختلافات تموم بشه
۳
محمد
دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۵۲
واقعا فردوسی پور تو دهه نود واقعا خیلی افت کرده بود از هر لحاظ .چه برنامه سازی و چه اخلاقی مثال نمونش نود چند سال اخیر و برنامه 2018 که هردو سقوط کردن چه از دید محتوا و چه مجری گری و اخلاق فردوسی پور شده بود یک شومن که واقعا واقعا واقعا فک میکرد شده "فتحعلی اویسی" سریال* بدون شرح *شاید از لحاظ تیپ و قیافه و قد نزدیک اویسی بود اما یک اشتباه تو این چند ساله کرده که اونجا مدیوم اقتضا میکرد شخصیت طنز باشد اما آقای فردوسی پور شما این چند سال برنامه ی فوتبالی رو به سمت لوس بازی های خودی و جوک های بی مزه و تیکه پرانی های بی مزه تر بردید که هم آبروی خود و هم آبروی طنز و عزیزان طناز رو هم به فنا دادید چرا ؟ پس قطعا از ریل خارج شدید و محکم به مرگ بودید آقای دلقک !
سجاد کریمی لاسکی
پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۸
فردوسی پور رو انداختن بیرون چون خیلی از زدوبند بازیها دروغهاشونو فاش کرد متاسفم برای صدا سیما که با محبوبترین مجری ورزشی چنین رفتاری کردند تا دگه راحت مافیاشون کار بکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر