فهرست
سون در سربازی؛ از سیم خاردار تا تراشیدن موها!
سون در سربازی؛ از سیم خاردار تا تراشیدن موها!

سون در سربازی؛ از سیم خاردار تا تراشیدن موها!

آی اسپورت - سون هیونگ مین ستاره تاتنهام باید به خدمت اجباری سربازی در کره جنوبی برود. او تمرینات بدنی سختی را پیش رو خواهد داشت و به نظر می رسد که کار سختی پیش رو خواهد بود. سون پس از آن که مدال طلای بازیهای آسیایی 2018 را دریافت کرد، چندین ماه از خدمت سربازی معاف شد اما در حال حار چهار هفته از خدمتش مانده است و باید آن را سپری کند. سون با توجه به تعطیلی بازیهای لیگ انگلیس به خاطر شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته است که از فرصت استفاده کند و دوره خدمت خود را بگذراند.

ستاره کره ای تاتنهام این روزها در خدمت نیروی دریایی کشورش در جزیره ججو حضور دارد. یکی از اولین کارهایی که سون باید انجام بدهد این است که موهایش را بتراشد. در حقیقت بر اساس قوانین ارتش کره جنوبی، موهای این بازیکن مثل هر سرباز دیگری نگه داشته خواهد شد تا در صورت مرگ وی در دوران خدمت یا جنگ، برای خانواده اش فرستاده شود.

از سویی به نظر می رسد که سون تمرینات بدنی سختی خواهد داشت. تمریناتی نظیر جنگ تن به تن، یادگیری استفاده از اسلحه، خزیدن زیر سیم خاردار، دویدن در مسافت 7 کیلومتر با حمل وزنه هایی بیش از 24 کیلومتر که به نظر می رسد روزهای سختی را برای مهاجم تاتنهام ساخته اند. حتی قرار است که سون در مانور زیر فشار گاز اشک آور هم شرکت کند.این ستاره به تازگی از مصدومیت شانه خود ریکاوری کرده و قطعا این تمرینات سنگین برایش ایده آل نخواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2020-04-07 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر