فهرست
منشا وارد چرخه درآمدزایی استقلال می‌شود؟
منشا وارد چرخه درآمدزایی استقلال می‌شود؟

منشا وارد چرخه درآمدزایی استقلال می‌شود؟

آی اسپورت - گادوین منشا بازیکنی بود که در نیم فصل دوم از پرسپولیس به استقلال پیوست تا یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات تاریخ لیگ برتر را به اسم خود ثبت کند. منشا اما با حضور در استقلال توفیق چندانی نداشت و حالا شایعات بیش از پیش به گوش می‌رسد که ممکن است با شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی باشگاه استقلال این بازیکن در ازای پرداخت مبلغی به فروش برساند.

قرارداد منشا با استقلال برای نیم ‌فصل ۷۰ هزار دلار است اما بندی در قرارداد این بازیکن وجود دارد که در صورت تمایل باشگاه قرارداد او برای سال بعد به ۳۰۰ هزار دلار می‌رسد و البته اگر باشگاه بخواهد این بازیکن را به فروش برساند می‌تواند همین مبلغ را بابت رضایتنامه از باشگاه مقصد دریافت کند.

با توجه به اینکه باشگاه استقلال بازیکنان با کیفیت زیادی در بخش تهاجمی خود دارد احتمال اینکه منشا در ازای پرداخت ۳۰۰ هزار دلار بابت رضایتنامه از استقلال جدا شود بسیار زیاد است و بعید است این بازیکن سال بعد هم پیراهن آبی این تیم را بر تن کند.

ورزش 3

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-05-18 23:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
تاج
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۴۸
کجاست اون منشای پیکان مجید جلالی ...
۱
مرتضی سلطان
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۰۸
یه چیزایی می نویسی که مرغ پخته تو قابلمه خندش میگیره..
کدوم ابلهی ۳۰۰ هزار تا واسه رضایتنامه ی مهاجمی که نیم فصل فقط یه گل شانسی زده میده؟! حتما باید ۶۰۰- ۷۰۰ تا هم به خودش بدن یعنی یه میلیون دلار واسه این کاکا سیاه..
واسه قلمت حرمت قایل شو و هر چرتی به ذهنت میرسه رو ننویس..
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۳۳
خخخخخخخخ از اونور میگن اینو که تازه تو پرسپولیس تو اوج بود رو کسی نمیخواست ما با ۸۰ هزار دلار باهاش بستیم. حالا بعد یه نیم فصل ریدن تو کیسه و چند بار اخراج شدن و برگشتن میگن ۳۰۰ هزار دلار پول رضایتنامشه :)))) البته راست هم میگن خب وقتی صیادمنشو یک میلیون دلار بخوان منشا رو باید ۳۰۰ هزارتا که هیچی ۲ میلیون دلار براش بدن :)
عوضی ها باز تا کمر میخوان فرو برن تو بیت المال دنبال سندسازی واسه خرجای آیندشونن. ولی همونطور که قبلا هم گفتیم خر خودتونید بزرگواران!
شاهین
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۵۵
منشا می تونه یک طرفه فسخ کنه!
البته بد نیست راهبر مافیایی صد دلار بگیره و براش مشتری ردیف کنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر