فهرست
تغییر ساعت دربی؛ دو ساعت زودتر!‌
تغییر ساعت دربی؛ دو ساعت زودتر!‌

تغییر ساعت دربی؛ دو ساعت زودتر!‌

آی اسپورت - کمیته مسابقات از تغیییر ساعت بازی استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر خبر داد.‏ قرار بود طبق اعلام قبلی این مسابقه در ساعت 17:20 روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شود. اما با تصمیم جدید سازمان لیگ این بازی کمی زودتر و در ساعت 15:45 آغاز خواهد شد. در حال حاضر پرسپولیس با 57 امتیاز صدرنشنین است و استقلال با 38 امتیاز در رده سوم جدول ایستاده است. پرسپولیس در صورتی که در این بازی برنده شود قهرمانی‌اش در لیگ هفدهم را 5 هفته مانده به پایان مسابقات قطعی می‌کند.

  ۹  
آی اسپورت
2018-02-25 11:20:00
نظر دهید

۹ نظر
ashkanredboy
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
از ترس برگزاری جشن قهرمانی هست . این فتاحی کیسه همه کار می کنه .
آرش6
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۲
این کار رو کردند که به استقلالیها فشار نیاد چون ممکن بود بازی ذوب و پارس جنوبی معلوم کنه قهرمان رو

بعد میگند وزیر پرسپولیسیه
محسن
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
چرا واقعا. اگه دلیلشون شلوغی و زمان اتمام بازی در شلوغی و رفت و آمد سخت تماشگران بود خب این از روز اول مشخص بوده. چرا اونموقع فکر نکردن. تصمیم بوداریه. به نظرم ربطی به بازی ذوب و عدم کسب امتیاز احتمالی این تیم داره که باعث میشه پرسپولیس بدون استرس بازی کنه. با این کار دارن به تیم دیگه کمک میکنن.
هومن ه.
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
اینم از آخرین کارشکنی های سازمان لیگ!
۶۶۶۶۶۶
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
آقای فتاحی تو رو خدا تعارف نکن یه دفعه نتیجه رو بکن ۳ بر ۰ به نفع کیسه
۷ ۱
همش از شوت اسماعیلی شروع شد
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
چی میگید واسه خودتون لنگی حمومی ..... دیروز داور کثیف لنگی که هدیه اول رو براتون فرستاد حسینی رو سه کارته کرد تا دروازه بان دوم نداشته باشیم
۲
عالیجناب سرخپوش
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۰۹
هرچقدر میخواهیم از تئوری های توطئه دوری کنیم , هر چقدر میخواهیم داشتن تمایلات درونی مسئولین سازمان لیگ به استقلال و علیه پرسپولیس را بعنوان یک توهم طرفداران مجازی بدانیم این جناب فتاحی نمیگذارد که نمیگذارد .
من هرچقدر فکر کردم تنها دلیل این جابجایی را عدم پرسپولیس از نتیجه بازی ذوب - پارس جم دیدم و بس .
دیداری که نتیجه آن میتواند پرسپولیس را بعنوان قهرمان رسمی لیگ ( قهرمانی پرسپولیس بسیار محرز و مشخص و قطعی است این را هر کودکی هم میداند فقط این قهرمانی هنوز رسمیت پیدا نکرده وگرنه اینکه ذوب آهن روی کاغذ شانس قهرمانی دارد قط بدرد همان روی کاغذ میخورد و بس ) معرفی و خیال بازیکنان و هواداران را آسوده کند. مگر نه جناب فتاحی ؟
راستی جناب فتاحی همان نبود که چندروز پیش در اظهار نظر خنده داری فرموده بود چون میزبان استقلال است پرسپولیس نمیتواند جشن قهرمانی بگیرد ؟
۷
((
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
اخرین تیر ترکش فتاحی! میخوان فشار رو از روی کیسه کشا بردارن حالا باز بیایین بگید وزیر و وکیل پرپسولیسی هستن این فتاحی اگه میتونست بازی رو هم سه صفر میزد به اسم کیسه
۳ ۱
همش از شوت اسماعیلی شروع شد
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
اخرین تیر ترکش رو همون هدایتی دل دزدتون زد که با پول همه داورا رو خریده بی شرف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر