فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه فوتبالی امروز را با آخرین وضعیت سروش رفیعی شروع می کنیم. در شرایطی که سروش در حال بررسی پیشنهادات اروپایی اش است، یک باشگاه قطری مبلغی برای جذب او کنار گذاشته که شاید سروش را راهی این کشور عربی حوزه خلیج فارس کند. آنطور که 11 نیوز نوشته، یکی از دو تیم قطری خواهان رفیعی برای به خدمت گرفتن سروش پیشنهاد ۶ میلیاردی ارائه کرده است. یکی از این تیم ها ام صلال است ولی هنوز نام تیم دوم خواهان این بازیکن فاش نشده است.

ایران مراکش در ورزشگاه العین

ابهاماتی درباره برگزاری بازی ایران و مراکش وجود داشت که در نهایت این بازی برگزار می شود. اماراتی ها ورزشگاهی برای میزبانی این بازی نمی دانند اما مراکشی ها جلو افتادند و به عنوان میزبان بازی را برگزار می کنند. ورزشگاه العین میزبان این مسابقه خواهد بود.

اکبر پور افشاگری می کند

منتظر یک نود جنجالی باشید چرا که سیاوش اکبرپور سرمربی مستعفی تیم جوانان استقلال می خواهد در این برنامه به افشاگری هایش درباره آکادمی باشگاه استقلال ادامه دهد. پیش از اکبرپور، حسن روشن هم افشاگری هایی در مورد آکادمی استقلال انجام داده بود که کار به شکایت هم کشید.

پاسخ حاتمی به انتقادات

تراکتورسازان این هفته مقابل سپاهان شکست خوردند و شاید خیلی خوش شانس بودند که جدی ترین رقیب آنها یعنی پرسپولیس هم با یک گل مغلوب ذوب آهن شد.چه اگر این طور نبود فاصله آنها با صدر جدول زیاد می شد.با این حال به نظر می رسد بعضی از تماشاگر نماها به صفحه فرزاد حاتمی حمله کرده و از عملکرد او در این بازی انتقاد کرده اند.انتقادهایی که باعث شده تا فرزاد پستی را خطاب به تماشاگران منتشر کند.او در این پست نوشته است:«من با مینیسک پاره برای تیمم بازی کردم پس توهین نکنید.»

جدایی قدیمی پور از سیاه جامگان

مرتضی قدیمی پور، دروازه بان سابق پرسپولیس پس از تنها چند دقیقه حضور در جمع سیاه جامگان از این تیم جدا شد. ، قدیمی پور امسال در شرایطی فرصت حضور در میدان را پیدا کرد که ناصری دروازه بان اول سیاه جامگان در دیدار مقابل پیکان مصدوم شد اما او بلافاصله بعد از حضور در زمین به دلیل هند بیرون محوطه جریمه از زمین اخراج شد تا پرونده حضورش در تیمی که خداداد عزیزی را به عنوان سرمربی بالای سر خود می بیند، بسته شود.او سال گذشته هم در شرایطی در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته بود که در بازی ذوب آهن، ایمان صادقی، دروازه بان دوم تیم از زمین اخراج شد. قدیمی پور در این بازی با دریافت 2 گل خاطره ای تلخ را در ذهن خود به یادگار گذاشت.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-18 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر