فهرست
توافق نسبی با سروش؛ تراکتور رقیبش را تقویت نمی‌کند
توافق نسبی با سروش؛ تراکتور رقیبش را تقویت نمی‌کند

توافق نسبی با سروش؛ تراکتور رقیبش را تقویت نمی‌کند

آی اسپورت - لحظات سرنوشت سازی پیش روی سروس رفیعی است و شمارش معکوس برای پایان خدمت سربازی‌ او در تراکتورسازی آغاز شد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رسما اعلام کرده که این بازیکن را می‌خواهد و مذاکراتی هم در این باره انجام شده. از طرف دیگر قرار است ظرف امروز و فردا تکلیف رفیعی با باشگاه تراکتورسازی تبریز مشخص شود. این بازیکن برای ماندن در تبریز و تمدید قراردادش تا پایان فصل درخواست مالی خود را اعلام کرده است.

 

سروش اعلام کرده که چون دو سال سرباز بوده و پولی از فوتبال نگرفته است می‌خواهد سر و سامانی به زندگی‌اش بدهد و به همین دلیل انتظار دارد به اندازه یکی از بازیکنان فصل قبل تراکتورسازی که از یک تیم بزرگ پایتخت سر درآورد و رقم قابل توجهی را گرفت دریافتی داشته باشد.

 

مسئولان تراکتورسازی هم که قبل از آغاز اردوی تیم ملی برای بازی با ازبکستان و کره جنوبی مبلغی را به این بازیکن پیشنهاد داده بودند حالا با افزایش آن رقم تا حدودی به مبلغ مورد نظر سروش نزدیک شده‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن تا پایان فصل در تبریز ماندنی خواهد شد. گویا تراکتوری‌ها دوست ندارند این بازیکن کلیدی را به رقیب اصلی‌شان برای قهرمانی در لیگ برتر بدهند.

 

کد خبر:9402

۷ ۳  
آی اسپورت
2016-10-15 11:11:00
نظر دهید

۳ نظر
a
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
بره تو تیمی که همون بازیکن قدیمی داره پول میگیره و اندازه همون رفیقش پول بگیره!! اینجا آذربایجانه بازیکن تعیین تکلیف نمی کنه!!! همین کارارو رفیقش کرد الان داره رونیمکت میشینه یا به زور فشار قراردادش گاها بازی می کنه!!
۳ ۱
تراختوری
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
اس اسی هستی یا پس پسی؟
سروش تو تراختور می مونه تا بسوزید
با این کامنت می خوای تفرقه بندازی؟
۵
تراختور اف سی
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸
سروش رفیعی هیچ وقت به تیمهای درپیت 4تقلال و 4پولیس نمیره ...بنابه دلایلی سروش تو تیم پرشورها و تیم صدرنشین بازی می کنه /سروش اگه از تراختور بره تا تو تیم جدیدش جا بیفته فصل تموم شده/سروش نمیخواد تیم ملی رو رها کنه و بالاخره/سروش نمیخواد به سرنوشت بی اختیار بی رحمانی دچار بشه.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر