فهرست
پشت پرده قهر حسینی و رحمتی
پشت پرده قهر حسینی و رحمتی

پشت پرده قهر حسینی و رحمتی

آی اسپورت –  حتما این خبر را شنیده اید که حسین حسینی و مهدی رحمتی در سفر استقلال به مشهد و برگشت به تهران حتی یک کلمه هم با یکدیگر حرف نزده اند. دلیل این قضیه طبیعتا چیزی جز نیمکت نشینی عجیب آقای کلین شیت فوتبال ایران و بازی دادن به رحمتی نبوده اما روزنامه خراسان ورزشی به جزئیات این ماجرا اشاره کرده و نوشته:" در‌حالی که تمرین روز چهارشنبه  استقلال رو به اتمام بود، گلر جوان استقلال راهی رختکن شد و بدون این‌که دلیل این موضوع را اعلام کند به تمرینش پایان داد. با این اتفاق چهره شفر در‌هم رفت و خطاب به مربی گلرهای استقلال اعلام کرد‌ با حسینی صحبت کند تا به این رفتارش ادامه ندهد! در ادامه ناراحتی‌های حسینی این بازیکن بلافاصله بعد از پایان تمرین تمام هم‌تیمی‌هایش را در اینستاگرام آنفالو کرد تا باز هم وارد حاشیه خود‌ساخته شود. حملات متعدد به حسینی در صفحات مجازی باعث عقب‌نشینی این بازیکن شده و او دوباره بازیکنان و هم‌تیمی‌هایش را فالو کرد که البته تعدادی از استقلالی‌ها قید فالو کردن حسینی را زده اما از آن سو پیش‌بینی می‌شد رحمتی به خاطر این حرکت دیگر پاسخ حسینی را ندهد اما این بازیکن به درخواست حسینی پاسخ مثبت داد و درخواست او را پذیرفت! تا این‌جای قضیه همه‌چیز معمولی به نظر می‌رسد اما سفر استقلال به مشهد همه‌چیز را عیان کرد.

حسینی که ظاهرا از نیمکت‌نشینی‌اش ‌خیلی ناراحت بود، در طول این سفر اصلا با رحمتی صحبت نکرد و حتی هنگامی که بازیکنان استقلال مشغول گرم کردن برای بازی شدند، حسینی با رحمتی به داخل زمین نرفت. این موضوع را به راحتی از روی لایو اینستاگرام رسمی باشگاه استقلال در لحظه ورود بازیکنان به زمین می‌شد به خوبی فهمید. از سوی دیگر رحمتی که شاید فکر نمی‌کرد بعد از مدت‌ها نیمکت‌نشینی و سکوت با این واکنش حسینی رو‌به‌رو شود، وقتی با درخواست هواداران استقلال مبنی بر این‌که با حسینی به سمت آن‌ها برود، مواجه شد این کار را انجام نداد و فقط برای استقلالی‌های مستقر در ورزشگاه دست تکان داد تا مشخص شود رحمتی حسابی از گلر جوان استقلال شاکی است! با پایان مسابقه بازهم این رفتارها تا فرودگاه تهران ادامه داشت، حسینی با رحمتی رو‌به‌رو نشد و در هر تصویری که از فرودگاه مشهد تا تهران ثبت شد، هیچ اثری از رو‌به‌رو شدن گلر جوان استقلال با رحمتی دیده نشد."

 

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-01-21 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Ashkanred
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۲۰
انگار طارمی جدیدی در راه است . مدیران محترم سرخابی با پدیده بازیکن سالاری برخورد کنید . این دو تیم با تمام اختلافات که با هم داریم خیلی بزرگتر از یک مشت تازه به دوران رسیده هستند.
salar
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
بباف بباف همین شر و ورها رو مثل اینکه داشتن دو تا دروازه بان آماده استقلال بدجوری بهت فشار آورده
محسن
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
واقعا بازیکنهای ایرانی بی ظرفیتن، خوب آخه پیتر اشمایکلی که اینطوری میکنی؟!! نشستی رو نیمکت که نشستی....این کارا چیه آخه!!! رحمتی هزار تا ایراد داره اما دیگه اینقدم بدبخت نشده که یه بازی هم حقش نباشه بازی کنه....آقای حسینی قدر خودتو بدون و تلاشت رو بکن فنی برگردی.....این مسخره بازیا چیه در میاری
ع ع ب
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
یا رب مباد که گدا معتبر شود !!!!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر