فهرست
تکذیب زمانی: نگفتم کاوه از استقلال برود
تکذیب زمانی: نگفتم کاوه از استقلال برود

تکذیب زمانی: نگفتم کاوه از استقلال برود

آی اسپورت – همین یکی دو هفته قبل بود که حسن زمانی عضو جنجالی هیات مدیره استقلال در گفتگویی وعده داد که به خاطر آرامش تیمش دیگر مصاحبه جنجالی نخواهد کرد. با این همه صحبتهای او درباره کاوه رضایی و اشاره به این نکته که کاوه باید از استقلال برود کار را به جایی رساند که مهاجم آبی ها در واکنش به این مصاحبه درخواست رضایتنامه کرد تا رابطه زمانی با سرمربی استقلال دوباره شکرآب شود.
عضو هیات مدیره استقلال البته در گفتگو با روزنامه هفت صبح از خودش دفاع کرده و گفت: من اصلا درباره کاوه صحبتی نکردم و فقط گفتم که او باید بدون واسطه با مدیران باشگاه حرف بزند. کاوه بازیکن خوبی است که در استقلال موفق می شود و من هیچ وقت نمی آیم علیه او حرف بزنم. آن مصاحبه را تکذیب کردم و به نظرم صحبتهایی که درباره گرفتن رضایتنامه رضایی مطرح شده کار مدیر برنامه های اوست.
زمانی در پاسخ به این سئوال که عده ای می گویند او به قصد شهرت و دیده شدن چنین مصاحبه هایی انجام می دهد، اینگونه جواب داده: نه دنبال شهرتم نه دیده شدن. من قبل از اینکه به استقلال بیایم به واسطه حضور در مجلس و مسئولیتهای دیگری که داشته ام، دیده شده ام و حرفهایی که می زنم فقط به خاطر کمک به تیم دیگرم است نه چیز دیگری.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-10 09:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر