فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با صحبتهای دیروز سرپرست پرسپولیس شروع کنیم. طاهری که شدیدا از جدایی عالیشاه و نوراللهی از تیمش ناراحت است آنها را متهم به بی تعصبی کرده. او به سایت باشگاه پرسپولیس گفته: چرا این افراد اکنون خودشان را مشمول می‌کنند تا تعهدی که داشتند را اجرا نکنند!!! چرا در همان زمان چنین تصمیمی را مطرح نکردند و حتی از احتمال آن سخن نگفتند . ابتداي فصل برای ما سه ملاک وجود داشت. قبل از هر چیز مدارک و مستندات قانونی مهم بود كه در این ارتباط اسناد لازم از جمله معافیت تحصیلی موجود است. این مدارک بیانگر آن بود و هست که این نفرات اگر می‌خواستند و بخواهند با پرسپولیس همراه باشند، مشکلی وجود نخواهد داشت. ملاک‌های دیگر ما صحبت‌های این بازیکنان و قرارداد رسمی فیمابین بود. ما بر اساس همه این موارد روی برنامه دو ساله خود به توافق رسیدیم. وقتی چنین اتفاقی روی می‌دهد و بازیکن خودش را مشمول می‌کند و باشگاه را در مقابل عمل انجام شده قرار می‌دهد معلوم است آن عرق و تعصبی که صحبتش می‌شود وجود ندارد یا حداقل اینکه کمرنگ شده است.

بحث دایی و منصوریان در راهروی ورزشگاه

علی دایی پس از پیروزی تیم نفت تهران مقابل استقلال از شعارهای هواداران حریف علیه خودش و شاگردانش ناراحت بود و صحبت‌هایی را علیه علیرضا منصوریان مطرح کرد.سرمربی نفت تهران پس از خروج از نشست خبری منصوریان را دید و با گلایه خطاب به او گفت: «تو علی چینی را به سمت هواداران می‌فرستی که علیه من شعار بدهند!» سرمربی آبی‌پوشان هم در پاسخ گفت: «علی آقا من چینی را به سمت هواداران فرستادم که علیه شما شعار ندهند و توهینی نکنند.» دایی هم که حرف‌های منصوریان را باور نکرده بود خطاب به وی گفت: «برو... من این حرف‌ها را باور نمی‌کنم.»

صبا پزشک ندارد

نامه نیوز به خبر عجیبی در مورد تیم صبا اشاره کرده. به نوشته این سایت، تیم فوتبال صبای قم این فصل هم همانند فصل های گذشته با مشکلات مالی روبرو شده و این موضوع شرایط این تیم را به خطر انداخته است. مشکلات مالی این تیم آن قدر زیاد شده که حتی پزشک این تیم بیش از ۲۰ روز است در تمرینات و بازی های صبا هم شرکت نمی کند.

حساسیت دیدار با سپاهان برای منصوریان

در شرایطی که شایعات زیادی درباره آینده علیرضا منصوریان در استقلال به گوش می رسد ورزش سه تحلیل جالبی درباره این موضوع دارد. به عقیده این سایت، علیرغم حذف استقلال از جام حذفی، دیدار با سپاهان نقش پررنگی در سرنوشت منصوریان خواهد داشت و سرمربی جوان آبی ها که رویای نیمکت استقلال را در فاصله چند قدم مانده به زمستان از دست رفته می بیند، امیدوار است شاید با کسب یک نتیجه مناسب برابر سپاهان و برگشت به جدول لیگ برتر، فرصت دوباره ای از هواداران بگیرد.

میزبانی سپاهان از نفت در جام حذفی

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان و مکان برگزاری دیدار نیمه نهایی جام حذفی گفت: دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و نفت تهران در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی 10 دی‌ماه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود. به دلیل اینکه تیم نفت تهران در دو بازی متوالی میزبان بوده است، در بازی سوم این تیم طبق آیین‌نامه میزبان تیم سپاهان است و این بازی در اصفهان برگزار می‌شود.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-21 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر