فهرست
سولسشر استعفا می‌کند؟
سولسشر استعفا می‌کند؟

سولسشر استعفا می‌کند؟

آی اسپورت - اوله گونار سولسشر سرمربی نروژی و ۴۶ ساله منچستریونایتد آماده است تا برای محافظت از باشگاه، در صورت ادامه روند کنونی از سمت خود کناره گیری کند. با نتایج رقم خورده در مسابقات روز شنبه منچستریونایتد به رده چهاردهم لیگ برتر سقوط کرده و اکنون تنها یک امتیاز تا منطقه خطر (نیوکاسل در رده هجدهم) فاصله دارد. منچستریونایتد که با کسب تنها ۹ امتیاز از ۸ مسابقه نخست ضعیف ترین شروع خود در ۳۰ سال گذشته را تجربه کرده، روز یکشنبه در اولدترافورد میزبان لیورپول ۲۴ امتیازی و صدرنشین خواهد بود.

بنابه ادعای برخی منابع مترو، سولسشر در صورت وخیم تر شدن شرایط، استعفا را هم در گزینه های خود قرار خواهد داد، چرا که در آن زمان به این نتیجه خواهد رسید که فرد مناسبی برای پیش‌برد اهداف باشگاه نیست. تمامی این ها در شرایطی است که سولسشائر در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از مسابقه در مقابل لیورپول ادعا کرده بود برای سرمربیگری منچستریونایتد فرد کوچکی نیست و با اد وودوارد (نایب رئیس باشگاه) به این نتیجه رسیده اند که برای به نتیجه رسیدن برنامه های بلندمدت، لازم است نتایج ضعیف در ابتدای کار را تحمل کرد.

یونایتد در دو مسابقه اخیر دو از خانه خود با نتایج ۲-۰ و ۱-۰ به ترتیب مغلوب وستهم یونایتد و نیوکاسل شده و در ۶ مسابقه آخر خود در تمامی رقابت ها تنها ۳ بار موفق به گلزنی شده است. (یک گل در برابر آرسنال، یک گل برابر آستانه در لیگ اروپا و یک گل برابر راچدیل در جام اتحادیه). روند نتایج ضعیف یونایتد صدای اسطوره های باشگاه را درآورده و هواداران خشمگین شیاطین سرخ این پرسش را مطرح کرده اند که چرا باشگاه بعد از واگذاری روملو لوکاکو و آلکسیس سانچز، جانشینی جذب نکرده است.

بسیاری اعتقاد دارند که سرمربی اخراجی بعدی لیگ برتر اوله گونار سولسشر بود و در این بین بعضی معتقدند سولسشائر قبل از اخراج، خود تصمیم به کناره گیری خواهد گرفت. در هفته های گذشته از ماسیمیلیانو آلگری به عنوان جدی ترین گزینه هدایت منچستریونایتد یاد شده و البته هنوز هم نباید گزینه ای مثل مائوریسیو پوچتینو را از یاد برد. به نظر می‌رسد دیدار یکشنبه برابر لیورپول به سوالات بسیاری پیرامون آینده منچستریونایتد و اوله گونار سولسشر پاسخ دهد.

۲    
آی اسپورت
2019-10-19 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر