فهرست
دردسر شفر؛ استقلال با امیدها هم نمی‌تواند!
دردسر شفر؛ استقلال با امیدها هم نمی‌تواند!

دردسر شفر؛ استقلال با امیدها هم نمی‌تواند!

آی اسپورت- در حالی که در  روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون حضور تیم امید استقلال مقابل پرسپولیس در سوپرجام مطرح شده اما این تیم باید روز ۳۱ تیر در دیداری حساس به مصاف امیدهای پرسپولیس برود. اعضای تیم استقلال این روزها در اردوی ترکیه حضور دارند و در حالی که سازمان لیگ تاکید کرده بازی سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس روز بیست و نهم برگزار می شود اما شاگردان شفر برای بازی با کارلسروهه آلمان برنامه ریزی کرده و تصمیم دارند روز ۳۱ تیر به تهران برگردند! پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال هم روز گذشته روی این موضوع تاکید کرد و گفت:استقلال و پرسپولیس نمایندگان ایران در آسیا هستند و بهتر است دربی در زمان دیگری برگزار شود تا مردم از آن لذت ببرند.

با این شرایط در روزهای گذشته شفر رسما با برگزاری این بازی مخالفت کرده و حتی مسئولان باشگاه استقلال در این چند روز که بابت برگزاری این بازی تحت فشار هستند مدعی شدند ممکن است با تیم امیدشان به مصاف پرسپولیس بروند اما جالب اینجا است که استقلال با تیم امیدش هم نمی تواند در سوپرجام بازی کند!

 تیم امید استقلال در مسابقات لیگ امید، در روز ۲۶ تیرماه باید در هفته سوم این بازی ها به مصاف اروندچرخ برود و در روز ۳۱ تیرماه در هفته چهارم لیگ امیدها (یعنی ۲ روز بعد از تاریخ سوپرجام) باید در دربی حساس امیدها میهمان پرسپولیس در ورزشگاه شهید اسماعیلی باشد. با این شرایط اگر تیم امید استقلال هم بخواهد در روز ۲۹ تیر با تیم بزرگسالان پرسپولیس در سوپرجام بازی کند در آن صورت هرگز نمی تواند دو روز بعد یک بازی سنگین در لیگ امیدها با تیم امید پرسپولیس داشته باشد! به این ترتیب شفر و شاگردانش باید در این شرایط یا در تهران حضور داشته و تیمی را برای بازی سوپرجام آماده کنند زیرا حتی تیم امید استقلال هم شرایط آماده سازی برای این دیدار را ندارد.

به نظر می رسد برگزاری سوپر جام فوتبال ایران در این روزها تبدیل به یک مشکل بزرگ برای باشگاه استقلال و سازمان لیگ شده زیرا سازمان لیگ معتقد است بدون توجه به اسامی تیم ها این برنامه ریزی از فصل گذشته صورت گرفته و اگر استقلالی ها نمی توانند در این بازی شرکت کنند باید امروز(شنبه) درخواست کتبی و رسمی خود را به سازمان لیگ اائه کنند که البته این موضوع شامل جریمه سنگین خواهد بود.

۳ ۱۲  
آی اسپورت
2018-07-14 10:11:00
نظر دهید

۱۲ نظر
احسان فقط تاج
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
تیم امیدمونم نباشه نوجوانان و نونهالامون که هستند همونام لنگ حکومتی رو میبرن و درس بزرگی به وزیر و پسر لنگیش میدن.
Fred
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
اسم یک تیم پرسپولیس هست و اسم دیگری استقلال. از اسم تیم ها معلومه کدوم تیم حکومتی هست. یکی همیشه پرسپولیس بوده و هست و دیگری یک روز تاج و یک روز شعار اول حکومت (استقلال) کلا هر طرف باد وزین و منفعت بود . همینقدر لجن و متعفن.
۷
الار
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
مرده شور خودت و تیم مزخرفت. استقلال. هاهاها. اسم ضایع تر نبود ؟ نصف پرسپولیس هوادار ندارید اما انتظار دارید دو برابر خرج کنید ؟ منطق گوسفند بیشتر از شماست
۴
الار
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
مرده شور خودت و تیم مزخرفت. استقلال. هاهاها. اسم ضایع تر نبود ؟ نصف پرسپولیس هوادار ندارید اما انتظار دارید دو برابر خرج کنید ؟ منطق گوسفند بیشتر از شماست
۲
پیروزی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
با احترام به شفر ولی حرفش منطقی نیست..برانکو از کی تمریناتش شروع کرد و رفتن اردو..چرا شفر زودتر یادش نبود بی مدیریتی کم به استقلال ضربه زده که اینقد دیر تمرینات شروع بشه و یه هفته ی برن اردو؟؟بعد اصلا این سفر المان چه فایده ی داره وقتی اینقد زمان کمهواسه بازی دوستانه بلند شه بره المان؟؟
امیر
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
بازی با پیروزی جه فایده ای داره الان کجای دنیا لیگ شروع شده فقط تو ایران به این زودی لیگ رو شروع میکنن ملی پوشان فرصت استراحت و تمرین نداشتند
پیروزی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
وقتی تو تقویم اومده باید بازی کرد...فایده ش هم جامه..فک نکنم خیلی سخت باشه
۲
چوبله ۹۰
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۱
با تیم نوجوانان هم لنگ رو می بریم اینا از دسته ۲ کرواسی هم ۵ تا ۵ تا میخورن
Ap8
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۴۲
فعلا که کیسه مثل فرار تاریخی شاه رفته اونور و قصد برگشت هم نداره مدیراشونم که امروز قراره برن.میگن فیلم بازی که 4 تا خوردنو بردن سفارت نشون دادن.میخوان واسه پناهندگی اقدام کنن
ل.ع
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
چرا ميتونه ،سيو يكم چند تا ازبازيكناي سنين اميد بزرگسال رو بفرسته كمك اميدها .حله
۲
Fgg
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
Ggff
مارال
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
چقد مسخره !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر