فهرست
فولر: لیگ اروپا برای لورکوزن مهم است
فولر: لیگ اروپا برای لورکوزن مهم است

فولر: لیگ اروپا برای لورکوزن مهم است

آی‌اسپورت- بایر لورکوزن بعد از ۵۵۴ روز امشب دوباره به رقابت‌های اروپایی برمی‌گردد و در قالب رقابت‌های لیگ اروپا در بلغارستان به مصاف تیم لودوگورتس رازگراد خواهد رفت. رودی فولر مدیر ورزشی باشگاه بایرن لورکوزن در آستانه‌ی این دیدار مهم به دیدن بازیکنان تیمش رفت و برای روحیه دادن و بالا بردن هر چه بیشتر انگیزه‌ی آنها گفت:

«ما می‌خواهیم به بالاترین نقطه برسیم، هم برای خودمان، هم برای باشگاه، هم برای هواداران و هم برای کل فوتبال آلمان.»

این در حالی است که لورکوزن در فصل جاری بوندس‌لیگا شروع بدی داشته و در سه بازی اول خود سه شکست را پشت سر گذاشته. به همین خاطر روزنامه‌ی بیلد به نقل از رودی فولر اعلام کرد که او از احتمال تاثیرگذاری منفی این شکست‌ها بر نمایش لورکوزن در اروپا نگران است و زنگ خطر را برای تیمش به صدا درآورده. رودی فولر در این باره گفت:

«ما به شدت در تنگنا هستیم. یعنی بازیکنان لورکوزن و  مربی تیم هایکو هرلیش باید هر طور شده در این بازی پیروز شوند تا با اعتماد به نفس ترمیم شده در چهارمین هفته‌ی بوندس‌لیگا به میدان بروند. ما می‌دانیم که لودوگرتس رقیب سرسختی است ولی هدف ما این است که از این گروه صعود کنیم و واقعیت این است که اگر بازی خوبی به نمایش گذاریم شانس زیادی برای پیروزی بر حریف بلغار داریم.»

 

ورزش سه

  ۱  
آی اسپورت
2018-09-20 21:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
داود
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
رودی فولر محبوب...I LOVE YOU
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر