فهرست
اتفاق روز؛ حضور بازیکنان استقلال در پک ممنوع شد
اتفاق روز؛ حضور بازیکنان استقلال در پک ممنوع شد

اتفاق روز؛ حضور بازیکنان استقلال در پک ممنوع شد

آی اسپورت – در شرایطی که در 2 روز گذشته بازیکنانی مثل احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند از پرسپولیس و احسان حاج‌صفی، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از تراکتورسازی در پک زیر‌نظر کادرفنی تیم ملی تمرین ریکاوری خود را پشت سر گذاشتند، بازیکنان ملی‌پوش استقلال با تشخیص شفر مثل چند هفته گذشته در زمین صنایع دفاع و در‌کنار سایر بازیکنان این تیم به تمرین کردن پرداختند.

طبق برنامه‌ریزی کارلوس کی‌روش بازیکنان ملی‌پوش حدود یک سال است که فردای بازی‌های باشگاه‌هایشان باید در پک حضور یافته و تمرین ریکاوری خود را زیر نظر کادرفنی تیم ملی پیگیری کنند. این اتفاقی است که از قبل از جام‌جهانی رخ داده‌ و حتی بازیکنانی که عضو تیم‌های شهرستانی هستند، بعد از هر بازی باید بلیت سفر به تهران را تهیه، یک روز در پک تمرین کنند و بعد از آن دوباره به تیم‌های باشگاهی‌شان ملحق شوند.

این موضوعی است که شفر هم در ابتدا از آن تمکین می‌کرد و تمام بازیکنان ملی‌پوش استقلال با حضور در پک تمرین ریکاوری خود را انجام می‌دادند. با این حال مدتی است که شفر حضور در پک در روز بعد از هر بازی را ممنوع کرده‌ و تمرین ریکاوری استقلال با حضور تمام بازیکنان ملی‌پوش برگزار می‌شود. شفر با ارائه چنین تصمیمی قصد دارد به طور کامل تمرین بازیکنان خود را زیر‌نظر بگیرد و تیم با متد تمرینی او آماده بازی‌های لیگ برتر شود.

وینفرد شفر بعد از پشت سر گذاشتن هفته‌های اولیه لیگ برتر، حالا نظارت و وسواس بیشتری روی تمرینات بازیکنان استقلال دارد و تلاش می‌کند تیم متحول شده این فصلش را به شرایط ایده‌آل فصل گذشته برساند. در این بین شفر در اولین قدم از تمام بازیکنان ملی‌پوشش خواسته که تمرینات خود را زیر‌نظر او دنبال کنند و فقط در روزهای فیفا حق دارند در تمرین تیم ملی حاضر شوند؛ اتفاقی که به احتمال فراوان به یک جنجال تازه بین سرمربی تیم ملی و سرمربی استقلال ختم خواهد شد.

 

ورزش سه

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-11-28 09:14:00
نظر دهید

۳ نظر
بهروز
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۱۷
بالاخره اینم فهمید مالوندن برای کیروش فایده نداره. کیروش برای هیچکس احترام قائل نیست
کی‌روش کبیر
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
تو عددی نیستی پیرمرد
۲
...
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
اگه کیروش این یارو دلال رو ادم حساب کنه به نظرم به لحظات ملکوتی تغییر دکل کیسه کشا داریم نزدیک میشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر